Smaga avārija Olaines novadā! Vieglā automašīna saskrējusies ar alni

Komentāri

Vakar pulksten Olaines novadā uz autoceļa Baloži-Plakanciems-Iecava 9 kilometrā notika smaga avārija – vieglā automašīna saskrējās ar alni. Šādās reizēs varētu teikt – neviens jau nav vainīgs, vienkārši nelaimīga sakritība.

Ceļš starp Plakanciemu un Iecavu ir tumšs un ceļmalas pārsvarā neapdzīvotas. Faktiski īsti džungļi, kā radīti lieliem meža zvēriem. Vakar vakarā iestājoties tumsai, kāds 34 gadus vecs vīrietis un viņa pasažiere – 62 gadus veca sieviete mierīgi brauca savās darīšanās, taču pēkšņi spēkratam priekšā izskrēja alnis. Notika sadursme.

Nav zināms, kas notika ar meža zvēru, bet bez pamatīga izbīļa mašīnas pasažiere guvusi arī traumas, kas bija jāatrāda mediķiem.

Meža dzīvnieki uz ceļa var parādīties jebkurā mirklī vai arī uz braucamās daļas jau stāvēt, jo ziemā zvēri dodas uz šosejām laizīt izkaisīto sāli. Brauciet prātīgi, saudzējiet sevi un pabrīdiniet arī savus tuviniekus.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl