Smaga avārija Olaines novadā! Vieglā automašīna saskrējusies ar alni

Komentāri

Vakar pulksten Olaines novadā uz autoceļa Baloži-Plakanciems-Iecava 9 kilometrā notika smaga avārija – vieglā automašīna saskrējās ar alni. Šādās reizēs varētu teikt – neviens jau nav vainīgs, vienkārši nelaimīga sakritība.

Ceļš starp Plakanciemu un Iecavu ir tumšs un ceļmalas pārsvarā neapdzīvotas. Faktiski īsti džungļi, kā radīti lieliem meža zvēriem. Vakar vakarā iestājoties tumsai, kāds 34 gadus vecs vīrietis un viņa pasažiere – 62 gadus veca sieviete mierīgi brauca savās darīšanās, taču pēkšņi spēkratam priekšā izskrēja alnis. Notika sadursme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nav zināms, kas notika ar meža zvēru, bet bez pamatīga izbīļa mašīnas pasažiere guvusi arī traumas, kas bija jāatrāda mediķiem.

Meža dzīvnieki uz ceļa var parādīties jebkurā mirklī vai arī uz braucamās daļas jau stāvēt, jo ziemā zvēri dodas uz šosejām laizīt izkaisīto sāli. Brauciet prātīgi, saudzējiet sevi un pabrīdiniet arī savus tuviniekus.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl