Komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis vēstuli no kādas skatītājas, kura informē, ka populārajā sludinājumu portālā ss.lv ievērojusi sludinājumus, kuros iedzīvotāji lūdz aizdevumus privātpersonām.

”Sludinājumu portālā ss.lv esmu pamanījusi sadaļu, kurā cilvēki lūdz aizdevumus. Vēlos uzzināt, cik droši aizņemties naudu internetā no privātpersonām. Cik liels krāpniecības risks pastāv?” jautā skatītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskatot skatītājas minēto sadaļu, iespējams atrast desmitiem lūgumus, kur iedzīvotāji vēlas aizņemties visdažādākās summas.

Ziņāms, ka lielākajam ātro kredītu devējam 4Finance vēl 2010.g Latvijā bija zaudējumi, bet trīs gadus vēlāk peļņa sasniedza gandrīz 28 miljonus. Savukārt apgrozījums 2010.g. bija tikai pusmiljons, bet 2013.gadā gandrīz 50 miljoni. Tas nozīmē, ka ātro kredītu bizness plaukst un zeļ.

Lielā mērā pateicoties tam, ka cilvēki izmanto šo pakalpojumu. Un nereti nespēj atmaksāt naudu laikā, kas nozīmē – kādreiz jau būs jāatdod, bet ar uzviju.

Noris asas diskusijas par to – būt vai nebūt nebanku kreditētājiem jeb tā saucamajiem ”sms kredītiem”. Kamēr patērētāju tiesību aizstāvji uzskata, ka ātro kredītu darbība jāiegrožo, tikmēr paši naudas izsniedzēji uzskata, ka ne jau jau viņi ir ļaunums, bet gan tie, kas darbojas pagrīdē, nelikumīgi.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl