Slimnīcai “Ainaži” izvēlēts jauns valdes priekšsēdētājs

0 Komentāru
Slimnīcai “Ainaži” izvēlēts jauns valdes priekšsēdētājs
Foto: Ieva Vārna / LNT ziņas

Bērnu psihoneiroloģiskajai slimnīcai “Ainaži” izvēlēts jauns valdes priekšsēdētājs – Aigars Kišuro, kurš ir Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra psihiatrs.

Kišuro šajā amatā jau oficiāli sācis darbu.

Slimnīcas “Ainaži” jaunais vadītājs ir Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra attīstības un ārstniecības pakalpojumu kvalitātes vadības jautājumu speciālists un sertificēts bērnu psihiatrs.

Kišuro, kura pamatspecialitāte ir bērnu psihiatrija, pēc konstatētajiem pārkāpumiem “Ainažos” uz šo slimnīcu devās divas līdz trīs reizes nedēļā, tostarp svētdienā, un bija tur pa dienu.

Jau ziņots, ka kopš 29. janvāra, kad par Veselības inspekcijas (VI) konstatētajiem pārkāpumiem bērnu psihoneiroloģiskajā slimnīcā “Ainaži” uz pārbaudes laiku atcelta vadītāja Ilona Balode, slimnīcas darbība bija Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētāja Jāņa Buģina pārraudzībā, un slimnīcas darbības nodrošināšanai tika piesaistīti šā centra speciālisti.

Tiesībsargs un Veselības inspekcija konstatējuši dažādus pārkāpumus bērnu psihoneiroloģiskajā slimnīcā “Ainaži”. Pārkāpumi saistīti arī ar ārstniecības personāla, iespējams, neatbilstošu rīcību saistībā ar pacientu fiksāciju. Slimnīcā “Ainaži” konstatētais raisījis plašākas diskusijas par bērnu ar psihiskiem traucējumiem ārstēšanu Latvijā.

0 Komentāru