Komentāri

Lucavsalā pie glābšanas stacijas Rīgas Pašvaldības policija (RPP) rīko preses konferenci, kurā rāda glābšanas paraugdemonstrējumus un stāsta, kā rīkoties, ja cilvēks sāk slīkt.

Glābēji akcentēja, ka trīs līdz piecas minūtes ir laiks, cik ilgā jāspēj izglābt cilvēks, kurš slīkst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Peldsezonā Rīgas oficiālajās peldvietās Vecāķos, Lucavsalā, Vakarbuļļos, Rumbulā, Daugavgrīvā, pie Ķīšezera, Bābelīša ezera un Ķīpsalā sabiedrisko kārtību un atpūtnieku drošību uzraudzīs RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki.

RPP aicina atpūtas baudītājus pie ūdeņiem nebūt pārgalvīgiem, kā arī rūpīgi uzraudzīt bērnus.

Jau ziņots, ka jaunākais pētījums liecina, ka vairāk nekā divām trešdaļām peldētāju nav pietiekamu peldētprasmju. Statistika liecina, ka visbiežāk noslīkst gados jauni un pārgalvīgi vīrieši, kā arī bērni. Latvijas Peldēšanas federācijas pētījumā noskaidrots, – lai gan Latvija ir viena no ūdeņiem bagātākajām valstīm pasaulē, iedzīvotāju peldētprasme ir zem katras kritikas.

Pētījumā arī secināts, ka daudzi cilvēki būtu gatavi mesties palīgā, lai gan deviņi no desmit palīdzēt nemaz neprastu.

Pēc instruktora teiktā, vienīgais – pieļaujama palīdzība uz ūdens attālināti, izmantojot kādu palīglīdzekli. Nekādā gadījumā nedrīkst ļaut slīcējam sev pieskarties. Kā glābšanas riņķis var noderēt dvielis, zars vai pat tukša plastmasas pudele.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 7

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl