Komentāri

Lucavsalā pie glābšanas stacijas Rīgas Pašvaldības policija (RPP) rīko preses konferenci, kurā rāda glābšanas paraugdemonstrējumus un stāsta, kā rīkoties, ja cilvēks sāk slīkt.

Glābēji akcentēja, ka trīs līdz piecas minūtes ir laiks, cik ilgā jāspēj izglābt cilvēks, kurš slīkst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Peldsezonā Rīgas oficiālajās peldvietās Vecāķos, Lucavsalā, Vakarbuļļos, Rumbulā, Daugavgrīvā, pie Ķīšezera, Bābelīša ezera un Ķīpsalā sabiedrisko kārtību un atpūtnieku drošību uzraudzīs RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki.

RPP aicina atpūtas baudītājus pie ūdeņiem nebūt pārgalvīgiem, kā arī rūpīgi uzraudzīt bērnus.

Jau ziņots, ka jaunākais pētījums liecina, ka vairāk nekā divām trešdaļām peldētāju nav pietiekamu peldētprasmju. Statistika liecina, ka visbiežāk noslīkst gados jauni un pārgalvīgi vīrieši, kā arī bērni. Latvijas Peldēšanas federācijas pētījumā noskaidrots, – lai gan Latvija ir viena no ūdeņiem bagātākajām valstīm pasaulē, iedzīvotāju peldētprasme ir zem katras kritikas.

Pētījumā arī secināts, ka daudzi cilvēki būtu gatavi mesties palīgā, lai gan deviņi no desmit palīdzēt nemaz neprastu.

Pēc instruktora teiktā, vienīgais – pieļaujama palīdzība uz ūdens attālināti, izmantojot kādu palīglīdzekli. Nekādā gadījumā nedrīkst ļaut slīcējam sev pieskarties. Kā glābšanas riņķis var noderēt dvielis, zars vai pat tukša plastmasas pudele.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl