Slēpošanas trasēs šodien ievērojams cilvēku pieplūdums

3 komentāri
Slēpošanas trasēs šodien ievērojams cilvēku pieplūdums
FOTO: LETA

Pateicoties labajiem laikapstākļiem, šīs nedēļas nogalē atvērtas vairākas slēpošanas nogāzes, kurās šodien vērojams pamatīgs cilvēku pieplūdums, atzīst aptaujāto slēpošanas trašu pārstāvji.

“Var just, ka cilvēki noilgojušies pēc ziemas. Visas trases pilnas, arī instruktori ir noslogoti,” atzinis Žagarkalna pārstāvis Vadims Kameņevs.

Šīs nedēļas nogalē slēpotājiem un snovotājiem atvērts arī nepilna kilometra attālumā no Žagarkalna esošais Ozolkalns.

Arī Krimuldas pagastā esošā Reiņa trase šodien tika atvērta, lai gan pagaidām plānās sniega segas dēļ darbojas tikai viena nogāze.

Tikmēr Riekstu kalns joprojām ir slēgts. Lai gan ierīkotās tīmekļa kameras liecina, ka sniega sega pilnībā klāj nogāzes, ieraksts mājaslapā norāda, ka trašu atvēršanai tas ir krietni par maz. Uzņēmumā patlaban mākslīgo sniegu ražot neplāno, tā vietā tiek vērotas laika prognozes tālākam laikam.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl