Slepkavības lieciniece: Dzirdēju septiņus šāvienus, pēc tam auto avarēja

14 komentāri

Šodien Rīgā, pie Brāļu kapiem, plkst. 8.40 notikusi slepkavība. TV3 Ziņas no slepkavības vietas ziņo, ka satiksme ir slēgta, autovadītāji ir neapmierināti, bet policistiem ir jādara savs darbs.

“TV3 Ziņas” novēroja, ka notikumu vietā ir avarējusi automašīna. Policija aicina nedoties uz notikumu vietu un netraucēt strādāt. Pie automašīnas ir ieradušies noslepkavotā tuvinieki.

Puķu pārdevēja

Dzirdēju šāvienus, kādus septiņus. Domāju, ka kapos bērni blēņojas. Bet tad skatos, ka pēc šāvieniem avarēja automašīna. Man šķita, ka tas ir automāts. Sapratu, ka tīri nopietni. Es te vēl biju vienīgā.

No slepkavības vietas nelaiķis ir jau aizvests.

Izskan versija, ka apvidus automašīna ir braukusi pa Aizsaules ielu, kad no pretimbraucošā auto sākts šaut no automāta. Uz apvidus auto loga ir redzamas vairākas ložu pēdas.

Pie Rīgas Brāļu kapiem trešdienas rītā noslepkavots maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Bunkus masu medijos minēts saistībā ar ”Trasta komercbankas” likvidācijas procesu.

Valsts policija apstiprina, ka ap plkst. 8.40 Rīgā, Aizsaules ielā 1, notikusi slepkavība. Izmantojot šaujamieroci, nogalināts kāds vīrietis, kurš pārvietojās ar baltas krāsas apvidus automašīnu. Notikuma vietā redzēta arī kāda furgona tipa automašīna ar tentu.

Policija aicina atsaukties notikuma aculieciniekus vai tos, kuriem ir jebkāda informācija par notikušo, zvanot Valsts policijai pa tālruni 67014002.  Jebkura informācija var būt ļoti noderīga izmeklēšanā.