Slepenībā top plāns par maksas ieviešanu iebraukšanai Rīgas centrā. Iespējamā maksa – 5 eiro

Rīgas pašvaldība jau gadiem nespēj novērst sastrēgumus pilsētas centrā, taču situācija kļūs krietni nopietnāka 2020. gadā, kad sāksies starptautiskā dzelzceļa “Rail Baltica” būvēšana. Tad būs jāslēdz satiksmei svarīgas ielas. Rīgas domē stāsta, ka risinājumu meklēšanai piesaistīts slavens dāņu pilsētu projektētājs, kura ieteikumus tad ņems vērā. Tomēr “Nekā personīga” rīcībā ir informācija, ka domē jau ir izlemts par iebraukšanas maksu Rīgas centrā. Nodeva būs 5 eiro. 

Atpakaļ uz rakstu

185 komentāri

 • Marta Barānova

  Marta Barānova

  Braucot uz darbu un mājām man ir jāšķērso 3x Akmens tilts - 15€ dienā?! Debīli vai kā? Kādas mums ir visiem algas?! - un tos vidējos algas rādītājus vajag rēķināt no parastu ļaužu algām, nevis no oligarhiem, deputātiem utt. Manuprāt reti kurš mūsu valstī saņem 600, 800, 1000€ uz rokas.Kas darās Rīgā rīta stundā, kad Krastmalu aiztaisa - tad ir vienkārši piz*ets, uz darbu ar 2h kavēšanos varu aizbraukt, ja vēl būs šāds balagāns - tad pilsētai ir vispār čau. Un piedodiet, bet ne visi vēlas braukt kā siļķes mucā autobusos, trolejbusos - kurā katrs ir sapūties ar savām smaržām, cits ar savu peregaru vēl, citam vēl kāds spirtiņš līdzi - Jūs nespējat iedomāties kā tur smird no rītiem!!!

  Jūs ar katru savu jauno naudas izkāšanas ideju, man liekas domāt :" Ko pie es te vēl daru?! Kapēc es vēl neesmu aizbraukusi no šīs slaucēju valsts?!"
  Turpinam " balsot" par Saskaņu!?‍♀️
  • Jānis Ūdris

   Jānis Ūdris

   Šitas projekts jau ir izstradāts 2013. Gadā, bet nu pirms vēlēšanām viņu nepieņems, pēc vēlēšanām kad saskaņa tiks valdībā, tad būs jau pieņemts vienas dienas laikā..
 • Marakota Bezdibenis

  Marakota Bezdibenis

  1. Nav fake jo tāds projekts ir. Pirmo reizi to sāka bīdīt vēl Bojārs. Laikam daļa no feikotājiem pat nezina kas viņš ir
  2. Arī tagad projekts ir reāls
  3. VARAM apstiprināja ka neplāno tādu saskaņot... tb netiks realizēts
 • boikotējam

  boikotējam

  Varbūt varam iztikt bez Rīgas centra- neiet tur nevienā veikalā, neizmantot nekādus pakalpojumus un citādi boikotēt? ja centra veikalos iepirksies tikai deputāti, redzēsiet, cik ātri "decentralizēsies" pašlaik centrā iekārtojušies veikali un iestādes.
 • Saiva Runce
 • Laura Uldriķe

  Laura Uldriķe

  Es vēl saprastu ja to tiltu būtu taisījuši viņi no savas kabatas. Bet par to tiltu maksājām visi.??
 • Iezemietis

  Iezemietis

  Patreizējā Rīgas Domes darbība Rīgas pilsētas satiksmes attīstības plānošanā ir atpalikusi par 10-15 gadiem. 2017. gada oktobrī Rīgas izstādē tika piedāvāta jaunās paaudzes sabiedriskais transports. Tallinā tiek izstrādāts minētā transporta projekts. Arī padomju savienības laikā izstrādātais laucinieku pārvietošanas uz pilsētām plāns ir izgāzies - tagad pilsētnieki mūk no pilsētām uz laukiem. Rail Baltica ir vēl viena smaga nasta mūsu bērniem, mazbērniem. Rail Baltica transporta ceļa projekts ir pagātne - pagājušā gadsimta rēgs.
 • Linda Zaķīts
 • Atbalstu

  Atbalstu

  Iebraukšanas maksu nepieciešams ieviest. Tik sākumā jāizveido kur auto atstāt. Rīgā ielas ir ļoti pārpildītas un gaiss kaklā kož centrā..
 • Ainars Mickans
 • Valdis Mednis

  Valdis Mednis

  Visa Rīgas naudiņa notrallināta sarkano fašistu orģijās, tagad sāk jau laupīt gaišā dienas laikā...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!