Slēgtā balsojumā Kaimiņš saglabā amatu “KPV LV” Saeimas frakcijā

5 komentāri
Slēgtā balsojumā Kaimiņš saglabā amatu “KPV LV” Saeimas frakcijā
EDIJS PĀLENS, LETA

Partijas “KPV LV” Saeimas frakcija šodien skatīja priekšlikumu par Artusa Kaimiņa (KPV LV) atbrīvošanu no frakcijas priekšsēdētāja biedra amata.

Slēgtā balsojumā Artuss Kaimiņš saglabāja amatu. Balsojumu rosināja Atis Zakatistovs, bet divi deputāti tajā nepiedalījās. Balsis sadalījās līdzvērtīgi – septiņi pret septiņi.

Kaimiņš žurnālistiem pēc frakcijas sēdes teica, ka balsojums bija slēgts, tomēr gan par, gan pret viņa atbrīvošanu no amata nobalsoja pa septiņiem cilvēkiem. Līdz ar to lēmums par viņa atbrīvošanu no Saeimas frakcijas priekšsēdētāja amatu nav pieņemts.

Deputāts norādīja, ka par šā jautājuma ierosināšanu jāvaicā frakcijas priekšsēdētājam Atim Zakatistovam, kurš to arī iekļāva Saeimas frakcijas sēdes darba kārtībā.

Kā ziņots, Kaimiņš jau iepriekš saskāries ar situāciju, kad nav baudījis savas frakcijas vairākuma atbalstu.

Pēc tam, kad “KPV LV” lēma par labklājības ministra kandidāta maiņu, Kaimiņš pauda, ka būtu vēlējies pretendēt uz  šo posteni tomēr “KPV LV” frakcijas deputātu vairākums nolēmis lemt tikai par iepriekš apspriestajām kandidatūrām. Kaimiņš frakcijas sēdē bija piedāvājis izskatīt vēl citas iespējamās kandidatūras labklājības ministra amatam un viņa redzējumu šim amatam, bet šis priekšlikums nav guvis atbalstu.

Jau vēstīts, ka iepriekš laikā, kad “KPV LV” vēl bija izvirzījusi Alda Gobzema (KPV LV) kandidatūru iekšlietu ministra amatam, Kaimiņš izplatīja paziņojumu, aicinot premjera kandidātu Krišjāni Kariņu (JV) neņemt iekšlietu ministra amatā Gobzemu, bet vienlaicīgi atteikt ministru krēslus arī visām personām no “vecajām varas partijām”.

5 komentāri