Salaspils novadā līdz dienas vidum nobalsojusi tikai ceturtā daļa vēlētāju

Komentāri

Salaspils novadā līdz dienas vidum aktivitāte, salīdzinot ar pārējo Latviju, ir visai viduvēja – nobalsojuši 25,51% balsstiesīgo.

Tiesa gan, vēlētāju plūsma vienā no centrālajiem Salaspils iecirkņiem k/n “Rīgava” liecināja par absolūti citu aktivitātes līmeni. Veidojās pat neliela rinda, un iecirkņa priekšsēdētāja izteica novērojumu, ka šķietot, – cilvēki nāk balsot krietni aktīvāk nekā vēlēšanās pirms četriem gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: vēlēšanas Salaspilī

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl