Skrundā atkal iestājusies ziema

25 komentāri
Skrundā atkal iestājusies ziema

Otrdienas priekšpusdienā daļu Kurzemes pārklājusi vairākus centimetrus bieza sniega kārta, un to uzskatāmi pierāda pie Skrundas muižas nofilmētais video.

Skrundas muiža atrodas gleznainās Ventas upes krastā, tā ir viena no skaistākajām Latvijas muižām. Šobrīd te izvietota viesnīca un restorāns. Skrundas muižas pārstāvji, daloties ar video sociālajos tīklos, piebilda: “Kurš uzinstalēja ziemu?”.

Muižas darbinieki ziņo, ka rīta pusē skats bijis patiešām daiļš un pārsteidzošs, taču dienas otrajā pusē jau sākusies sasnigušā sniega kušana.

Meteoroloģiskā informācija liecina, ka visvairāk snidzis Kurzemes centrālajā un dienvidu daļā, tai skaitā Kuldīgā, Skrundā un Saldū. Saskaņā ar provizorisku informāciju Kuldīgā uzsniguši vairāk nekā pieci centimetri sniega.

Vietām visos Latvijas reģionos turpina snigt, visstiprāk – valsts dienvidrietumu daļā, kur Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izsludinājis dzeltenās krāsas brīdinājumu par gaidāmiem sešiem centimetriem sniega.

Ceļi vietām apsniguši un slidini, sliktākie braukšanas apstākļi ir Kurzemes centrālajos un dienvidu novados, liecina “Latvijas Valsts ceļi” informācija.

Stipra snigšana vietām valstī gaidāma līdz otrdienas vakaram, prognozē sinoptiķi. Iespējams, dienas otrajā pusē visvairāk snigs valsts dienvidos, un atsevišķi gubu mākoņi stipru snigšanu izraisīs arī citviet Latvijā.

Video: 26. marta rīts Skrundas muižā

Video: situācija Skrundas muižā pirms dažām dienām

Cilvēkus pārsteidz sniegs 26. marta rītā