“Skrien ar mērķi!” – labdarības akcijā vāc naudu Zvannieku bērniem

Komentāri
“Skrien ar mērķi!” – labdarības akcijā vāc naudu Zvannieku bērniem
Foto: Jānis Zariņš

Šodien sākta labdarības akcija “Skrien ar mērķi!”, kuras laikā Lielbritānijas vēstniecība cer savākt 2300 eiro “Zvannieku mājām”, kur rūpējas par bērniem un pusaudžiem, kas palikuši bez vecāku gādības.

Vēstniecības darbinieki un ģimenes locekļi kopā ar jauniešiem no Starptautisko jauniešu pašaudzināšanas programmas “Award” ir apņēmušies veikt dažāda garuma distances “Lattelecom” Rīgas maratonā 14.maijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunieši šādā veidā sasniegs savus mērķus fiziskās sagatavotības jomā, savukārt vēstniecības darbinieki vāks ziedojumus labdarībai.

Labdarības akcijas atklāšanas pasākums notika Lielbritānijas vēstnieces rezidencē. Tajā piedalījās Lielbritānijas vēstniece Latvijā Sāra Kaulija, “Lattelecom” Rīgas Maratona organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords, Valsts Izglītības satura centra Neformālās izglītības departamenta vadītāja Agra Bērziņa un biedrības “Zvannieku mājas” valdes loceklis Juris Cālītis.

Foto

Plašāk TV3 ziņās plkst. 19.00!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl