Komentāri

Vai iespējams izrādīt cieņu skolotājam ”bastojot”? Izrādās, ka jā. Vismaz tā uzskata pedagogu arodbiedrība. Tā aicina vecākus savus bērnus nevest uz skolu 27. novembrī, kad ieplānots skolotāju brīdinājuma streiks.

Izglītības ministre Mārīte Seile tikmēr pauž nožēlu, ka pedagogi izvēlējušies iet šādu ceļu, tomēr atzīst, ka likums ministrijai streikā iejaukties neļauj.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Novembra beigās, kad ar jauno atalgojuma modeli neapmierinātie skolotāji izsludinājuši streiku, vecākiem tomēr nāksies pašiem domāt, kā uzraudzīt savas atvases.

Kaut arī skolotāji skolās atradīsies, bērnus viņi nevarēšot uzraudzīt. Tādēļ pedagogu arodbiedrība aicina vecākus šajā dienā savas atvases uzmanīt pašiem.

Izglītības ministrija tikmēr pauž nožēlu, ka skolotāji izlīguma vietā virzās uz konfrontāciju, bet atzīst, ka tās rokas ir sasaistītas, jo traucēt likumīgi pieteiktu streiku tā nedrīkst.

Pedagogu brīdinājuma streiks notiks vienu dienu – 27. novembrī. Tas tika izsludināts pēc tam, kad skolotāju arodbiedrībai neizdevās panākt algu pieaugumu tādā formā, uz kādu tā bija cerējusi.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl