Skolotāju pikets pie Saeimas: soctīklu lietotāji sašutuši par “balonu akciju”

2 komentāri
Skolotāju pikets pie Saeimas: soctīklu lietotāji sašutuši par “balonu akciju”
MĀRTIŅŠ ZILGAVIS, F64

Skolotājiem piketā rokās bija ne tikai plakāti ar dažādiem uzrakstiem, bet arī baloni. Tos piketa beigās pēc Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītājas aicinājuma kā cerības simbolus palaida gaisā. Par šādu darbību sašutumu pauduši sociālo tīklu lietotāji.

Mikroblogošanas vietnes “Twitter” lietotāji skolotājiem pārmet dabai nedraudzīgu izturēšanos un slikta piemēra rādīšanu saviem audzēkņiem.

Piemēram, kāds lietotājs raksta: ”Skolotāji, kāpēc tik ļoti jābojā savs tēls? Jūsu audzēkņi piektdien gāja gājienā, lai glābtu planētu, ko jūs bezrūpīgi turpināt to piesārņot”.

Kāds cits savukārt norāda, ka ir vīlies skolotāju rīcībā: ”Totāla vilšanās tajos skolotājos, kuri pēc piketa pie Saeimas palaida gaisā balonus. Interesanti, kādu piemēru, Jūs rādiet bērniem?”.

Pēc paustā sašutuma reaģējusi arī skolotāju arodbiedrība, atvainojoties par balonu akciju.

TOP komentāri

 • Zenta Klaipa
  +5 +3 -2

  Zenta Klaipa

  Nu jau gan;vai kāds negrib būt svētāks par pašu pāvestu?!😉
 • Lilija Pliskina
  0 0 0

  Lilija Pliskina

  Un kas notika, ja palaida balonus? Es savos darba gados esmu daudz lasījusi atkritumus ne tikai talkās, bet arī ikdienā, ko nomet bērni. Ja trāpīsies arī šis zilais balons es to noteikti pacelšu. Daudzās jubilejās arī tiek laisti baloni un ne tikai. Laikam kādam skolotāja statuss ir ieriebis, tāpēc viņu adresātā ir jāpasaka kas slikts. Visu cieņu PEDAGOGIEM un LIZDA-i!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl