Komentāri

Pēc Igaunijas kolēģes slepkavības Latvijas pedagogus māc satraukums. Psihologi brīdina, ka šādus traģiskus vardarbības gadījumus jauniešu vidū nevar paredzēt. Vienīgais, ko var darīt, lai no tiem izvairītos, – ikdienā parasti ļoti aizņemtajiem vecākiem ir jāatrod vairāk laika, ko veltīt savām atvasēm.

15 gadus vecā skolēna veiktā slepkavība, nošaujot vācu valodas skolotāju, likusi aizdomāties daudziem jauniešiem. Gan skolēni, gan studenti atzīst, ka vardarbība skolās ir nopietna problēma, tomēr bieži vien netiek pamanīta vai pat apzināti noklusēta.

Igaunijas notikumi ir karsts skolotāju sarunu temats. Latvijas Nacionālās skolotāju savienības vadītājs atzīst, ka pedagogi jūtas iebiedēti.

Skaties.lv jau ziņoja, ka Igaunijas šāvējs sociālajā tīklā Facebook bija ievietojis dažādus vardarbīgus attēlus un uzrakstus, kas visai skaidri norādīja, ka jaunietis ir vardarbīgi noskaņots, un, iespējams, plāno slaktiņu.

Psihologiem īpatnējs šķiet fakts, ka jaunietis noziegumu veicis aukstasinīgi un teju bez emocijām – cik var noprast pēc ziņām medijos, puisis sievieti nošāvis ar revolveri, kuru nolicis turpat uz galda un mierīgi sagaidījis policistus, kas viņu arestēja.

Parasti, izdarot tik smagus noziegumus, jaunieši ir afekta stāvoklī, rīkojas emocionāli un haotiski.

Psiholoģe pieļauj, Igaunijas šāvējam ir kāda psihiska saslimšana, un viņš noziegumu paveica neapzinoties, ko dara. To gan vērtēs tiesa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl