1 komentārs

Limbažu novada ģimnāzijas vēstures skolotājam Uldim Umulim, kuram pēc 30 profesijā pavadītiem gadiem darbs tika uzteikts padomju laikā iegūtas izglītības dēļ, skola tomēr nebūs jāatstāj, otrdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Bija paredzēts, ka šī būs pēdējā darba nedēļa, jo Latvijā šo padomju laikā iegūto izglītību neatzīst,svētdien vēstīja LNT Ziņu TOP 10. Taču Izglītības kvalitātes valsts dienesta lēmums ticis mainīts, un šodien skolas vadība atsaukusi darba uzteikumu ar Atzinības krustu apbalvotajam skolotājam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dienesta vadītāja Inita Juhņēviča, kura šodien bija devusies uz Limbažiem personīgi tikties ar skolotāju, atzina, ka Valsts izglītības informācijas sistēmā ieviesusies kļūda un nebija zināms, ka skolotājam ir nepārtraukts 30 gadu darba stāžs. Šādā gadījumā likums pieļauj izņēmumus.

Skolotājam patiešām neesot jāmācās augstākās izglītības iestādē un jāiegūst atbilstošs bakalaura grāds, jo tiek pielīdzināta viņa pieredze. Skolotājam būs jāmācās 72 stundu kursos.

Umulis raidījumam stāstīja, ka jau bija paspējis sākt kravāt mantas un sasiet pirmās paciņas. Viņš neslēpa, ka šajās dienās saņēmis tik daudz atbalsta kā nekad dzīvē. Tomēr atzinis, ka jūtas vainīgs par sacelto ažiotāžu.

”Es esmu pēdējais dinozaurs, kas palicis, es esot vienīgais gadījums. Par to jau mazliet kauns,” atzina skolotājs.

Viņš norādīja, ka skolā strādāt vienmēr bijis viegli – bērnu dēļ. Un, lai gan būs vajadzīgs kāds brīdis, lai atgūtos, 1.septembrī viņš sāks jaunu mācību gadu kopā ar pārējiem.

”Paldies visiem – centīšos attaisnot,” piebilda Umulis.

TOP komentāri

  • Nu
    +1 +1 0

    Nu

    tas tiešām var notikt tikai pie mums. Vai nu patīk, vai nē, bet Krištopanam savulaik bija taisnība, ka šeit ir muļķu zeme.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl