1 komentārs

Ja vien esi skolotājs, kurš zinības apguvis ne Latvijas brīvvalsts laikā, viedais teiciens “mūžu dzīvo, mūžu mācies” skan visai sāpīgi. Latvijā skolotāji, kuri, lai arī bērnus mācījuši 30 un pat 40 gadus, pat sirmām galvām spiesti doties uz augstskolām. Viņi nostādīti izvēles priekšā – vai nu pareizie papīri, vai nu vilka pase kabatā.

Limbažu novada ģimnāzijas vēstures skolotājs Uldis Umulis par pedagogu strādā jau vairāk nekā 30 gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet pirms divām nedēļām viņš uzzināja, ka ar bērniem strādāt vairs nedrīkstēs: valsts neatzīst padomju laikā Maskavas Augstākajā partijas skolā iegūto izglītību.

Tai pašai valstij, kas viņa darbu atzinusi par izcilu un novērtējusi ar Atzinības krustu, tagad skolotājs izrādījies lieks.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

  • Ingrida
    0 0 0

    Ingrida

    Par to jau runāja jau sen, ka šādiem skolotājiem jāmācās pa jaunam. Daudzi to arī izdarīja. Un arī sižētā ir teikts, ka Umulis varēja uzreiz stāties maģistrantūrā. Nesaku, ka viņš nav pelnījis turpināt darbu, bet noteikumi taču visiem vienādi. Jebkuram skolotājam taču ik pa laikam jāpamācās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl