Skolotāji, kuri bērnus mācījuši desmitiem gadu, sirmām galvām spiesti doties uz augstskolām

1 komentārs

Ja vien esi skolotājs, kurš zinības apguvis ne Latvijas brīvvalsts laikā, viedais teiciens “mūžu dzīvo, mūžu mācies” skan visai sāpīgi. Latvijā skolotāji, kuri, lai arī bērnus mācījuši 30 un pat 40 gadus, pat sirmām galvām spiesti doties uz augstskolām. Viņi nostādīti izvēles priekšā – vai nu pareizie papīri, vai nu vilka pase kabatā.

Limbažu novada ģimnāzijas vēstures skolotājs Uldis Umulis par pedagogu strādā jau vairāk nekā 30 gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet pirms divām nedēļām viņš uzzināja, ka ar bērniem strādāt vairs nedrīkstēs: valsts neatzīst padomju laikā Maskavas Augstākajā partijas skolā iegūto izglītību.

Tai pašai valstij, kas viņa darbu atzinusi par izcilu un novērtējusi ar Atzinības krustu, tagad skolotājs izrādījies lieks.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

  • Ingrida
    0 0 0

    Ingrida

    Par to jau runāja jau sen, ka šādiem skolotājiem jāmācās pa jaunam. Daudzi to arī izdarīja. Un arī sižētā ir teikts, ka Umulis varēja uzreiz stāties maģistrantūrā. Nesaku, ka viņš nav pelnījis turpināt darbu, bet noteikumi taču visiem vienādi. Jebkuram skolotājam taču ik pa laikam jāpamācās.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl