Skolēnu gadatirgū Rīgā pulcējas jaunieši no visām Latvijas malām; sarūpētās preces pārsteidz

Komentāri

Līdz Ziemassvētkiem atlikušas vien divas nedēļas! Tas, protams, nozīmē, ka ir laiks domāt par dāvanām, un kāpēc gan lai savus mīļos neiepriecinātu ar skolēnu gatavotām lietām? Sestdien, 10. decembrī, visas dienas garumā bērni un pusaudži iemēģināja roku biznesā, reizē pārsteidzot ar izdomu un patiešām lieliskām precēm!

Pašiem mazākajiem tirgotājiem ir vien septiņi gadi, bet vecākie gan jau sasnieguši vidusskolu. Attiecīgi arī preces variē no vienkāršākām līdz pat tādām, kas gatavas veikalu skatlogiem – no eglīšu rotājumiem līdz pat ūsu vaskam un lietussargam, kas veras uz otru pusi. Turklāt, kas nav mazsvarīgi, šie izgudrojumi ir pat ļoti draudzīgās cenās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkurence starp tirgotājiem ir liela. Šogad pieteikušies bija 300 mācību uzņēmumi – tik daudz kā nekad. Katrs ar savu ideju, taču vieta atradās tikai pusei no tiem.

Redzot, uz ko spējīgi vidusskolēni, programmas vadītāji priecājas, ka Latvija nākotnē būs drošākās rokās. 11. klases meitenes šuj veļu un dvieļus, kas nopogājami sejas un ķermeņa slaucīšanai, puiši izgatavo Latvijas galdaspēles un ūdensnecaurlaidīgus mugursomu pārvalkus… Idejas ir cita par citu labākas.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Foto

Lasi vēl