Skolēnu gadatirgū Rīgā pulcējas jaunieši no visām Latvijas malām; sarūpētās preces pārsteidz

Komentāri

Līdz Ziemassvētkiem atlikušas vien divas nedēļas! Tas, protams, nozīmē, ka ir laiks domāt par dāvanām, un kāpēc gan lai savus mīļos neiepriecinātu ar skolēnu gatavotām lietām? Sestdien, 10. decembrī, visas dienas garumā bērni un pusaudži iemēģināja roku biznesā, reizē pārsteidzot ar izdomu un patiešām lieliskām precēm!

Pašiem mazākajiem tirgotājiem ir vien septiņi gadi, bet vecākie gan jau sasnieguši vidusskolu. Attiecīgi arī preces variē no vienkāršākām līdz pat tādām, kas gatavas veikalu skatlogiem – no eglīšu rotājumiem līdz pat ūsu vaskam un lietussargam, kas veras uz otru pusi. Turklāt, kas nav mazsvarīgi, šie izgudrojumi ir pat ļoti draudzīgās cenās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkurence starp tirgotājiem ir liela. Šogad pieteikušies bija 300 mācību uzņēmumi – tik daudz kā nekad. Katrs ar savu ideju, taču vieta atradās tikai pusei no tiem.

Redzot, uz ko spējīgi vidusskolēni, programmas vadītāji priecājas, ka Latvija nākotnē būs drošākās rokās. 11. klases meitenes šuj veļu un dvieļus, kas nopogājami sejas un ķermeņa slaucīšanai, puiši izgatavo Latvijas galdaspēles un ūdensnecaurlaidīgus mugursomu pārvalkus… Idejas ir cita par citu labākas.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl