Komentāri
Skolēni jau tagad universitātē var apgūt eksaktos priekšmetus; izveidota “Prātnieku laboratorija”
Foto: Jānis Zariņš

Latvijas Universitātē, izrādās, var mācīties arī skolēni. Augstskola izveidojusi ārpusklašu izglītības pulciņu – ”Prātnieku laboratoriju”. Uz šo pulciņu tiek gaidīti bērni, kuriem interesē papildus apgūt eksaktos priekšmetus.

Par pērn saņemto datortīklu ražotāja ”MikroTik” ziedojumu Matemātikas fakultātes telpās izveidota ”Prātnieku laboratorija”, kurā ceturto līdz septīto klašu skolēni var apgūt matemātiku, dabaszinības un programmēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nodarbības tiek rīkotas kā ārpusskolas aktivitātes, kur sarežģītas lietas skolēniem tiek mācīta interaktīvā un radošā veidā. Nākamo 3 gadu laikā projektu plānots attīstīt arī ārpus Rīgas, tostarp sadarbojoties ar pašvaldībām.

Foto

Plašāk par “Prātnieku laboratoriju” TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl