1 komentārs
Skolas vietā slimnīca, vēzis un, iespējams, nāve! Puisēnam nepieciešama palīdzība
FOTO: Labdaris.lv

2010. gada decembrī Daniilam tika noteikta diagnoze – retroperitoneālās telpas neiroblastoma ar kaulu smadzeņu bojājumu (vairāk kā 50%) 4. stadijā. Un nu jau vairāk kā piecus gadus puika dzīvo un cīnās ar šo viltīgo slimību, vēsta labdarības organizācija Labdaris.lv.

Daniilam šobrīd ir 9 gadi, viņš ir trešais bērns ģimenē. Divas vecākās māsas mīl mazo brālīti kā savu acuraugu.

”Mūsu mazais Daniils ir visas mūsu pasaules piepildījums, mūsu visuma centrs un dzīves jēga. Viņš ir neparasti apķērīgs un prātīgs puika, zinātkārs un atbildīgs. Viņš ir kļuvis par drošsirdības un sīkstuma piemēru mums visiem un tagad arī trim mūsu radinieku bērniņiem, kuri ir nākuši klāt mūsu kuplajā radu saimē šo trīs gadu laikā, kamēr mēs ar Daniilu atrodamies Izraēlā, kur izejam ārstēšanos,” stāsta puisēna ģimene.

”Tikko Daniilam palika 4 gadiņi (18. septembrī) viņš sāka nepārtraukti slimot – bez redzamajām saaukstēšanās pazīmēm viņam kāpa temperatūra, parādījās klibošana un viņš periodiski sūdzējās par sāpēm vēderā. Bērnudārzā viņš nevarēja vairs aktīvi kustēties un rotaļāties svaigā gaisā kopā ar visiem. Diemžēl diagnoze netika noteikta uzreiz, un mēs pazaudējām daudz laika. Un rezultātā mums ir vēzis pēdējā stadijā, kas ir augsta riska grupa. Pusotru gadu mēs ārstējāmies mājās, Baltkrievijā. Veicām ķīmijterapiju, tika veikta arī diagnostiskā operācija un kaula smadzeņu transplantācija, 24 apstarošanas terapijas kursi, tika pielietota arī ”sausā” ķīmijterapija mājas apstākļos.”

”Neskatoties uz to, ka nu jau piecus gadus mazais Daniils izcieš daudz sāpju, redz daudz bēdu un ciešanu sev apkārt – vienaudžus ar izkritušiem matiem, izkāmējušām sejām, ar kropļojumiem, amputētām kājām vai rokām, viņš saka, ka viņam ir paveicies, jo audzējs nav atņēmis viņam roku vai kāju, un kad viņš atveseļosies, tad varēs atkal vizināties ar divriteni vai peldēties baseinā.”

2016. gada 24. februārī puisēnam tika veiksmīgi paņemtas kaula smadzenes. 25. aprīlī Daniils izgāja MIBG-terapiju Vācijā un 5. maijā atgriezās Izraēlā, lai tiktu veikta auto-transplantācija, kas maksā 65 tūkstošus dolāru. Tā ir jāapmaksā pilnā apmērā līdz 2016. gada 15. jūnijam. Līdzekļu ārstēšanas apmaksai pilnā apjomā nav, un tādēļ mēs vēršamies pēc palīdzības pie visiem, kas var palīdzēt ar jebkādu iespējamo summu. Pašlaik nepieciešami 21751,43 eiro.

Vairāk par to, kā palīdzēt mazajam puisēnam, meklē šeit.

TOP komentāri

  • cinisms
    0 0 0

    cinisms

    Cinisms augstākā mērā...Latvija tak iestājusies "bagāto valstu klubā"....politiskā elite tir ieskaitījusi vairāk kā 8 miljonus...kā naudu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl