Skolās plāno ieviest cilvēkdrošības kursu! Kāpēc?

Komentāri
Skolās plāno ieviest cilvēkdrošības kursu! Kāpēc?
FOTO: LETA

Lai bērniem un jauniešiem iemācītu atpazīt dažādus apdraudējumus un riskus, kā arī atbilstoši rīkoties, skolās paredzēts ieviest cilvēkdrošības kursu. Šodien ministri lems par š’a priekšlikuma tālāku virzīšanu.

Kursa satura ieviešanu vispārējā izglītībā paredzēts sākt no 2018. gada, bet profesionālajā izglītībā – no 2020. gada.

Šodien ministri lems par darba grupas izveidi, kas izstrādās kursa saturu. To plānots izdarīt līdz š’a gada rudenim un tad desmit izglītības iestādēs tiks īstenots arī pilotprojekts.

Saskaņā ar Izglītības ministrijas aprēķiniem nākamajos četros gados satura izstrāde un ieviešana izmaksās pusmiljonu eiro. Daļu naudas paredzēts piesaistīt no Eiropas Savienības (ES) fondiem.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl