1 komentārs

TV3 Ziņas sadarbībā ar pētnieciskās žurnālistikas centru Re:Baltica pēta, kāda būs Latvijas demogrāfiskā situācija pēc desmit gadiem.

Kopš 1995. gada iedzīvotāju skaits Latvijā ir samazinājies par 30%. Slēgtās skolas pārtop pansionātos. Vai Latvija lēnām pārvēršas par veco ļaužu zemi? Ko darīt, lai nākotnes Latvijā būtu, kas dzīvo un strādā?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd tiek prognozēts, ka 2030. gadā gandrīz puse iedzīvotāju būs vecāki par 50 gadiem, bet strādājošo būs par 20% mazāk. Latviju gaida politiska izšķiršanās, kāda tā vēlas būt. Vai Latvija kļūs aizvien vecāka un klusāka, vai arī gluži pretēji jaunāka, bet ar daudziem viesstrādniekiem?

Par situāciju šobrīd un kādi scenāriji Latviju var sagaidīt skaties TV3 Ziņu sižetu sērijā “Nākotnes latvieši”. Pirmais stāsts jau 27. septembrī plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • Stulbums kvadrātā!
    +5 +5 0

    Stulbums kvadrātā!

    Varbūt jaunāku to var padarīt, dabūjot atpakaļ aizbraukušos latviešus, nevis savedot viesstrādniekus?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl