1 komentārs

TV3 Ziņas sadarbībā ar pētnieciskās žurnālistikas centru Re:Baltica pēta, kāda būs Latvijas demogrāfiskā situācija pēc desmit gadiem.

Kopš 1995. gada iedzīvotāju skaits Latvijā ir samazinājies par 30%. Slēgtās skolas pārtop pansionātos. Vai Latvija lēnām pārvēršas par veco ļaužu zemi? Ko darīt, lai nākotnes Latvijā būtu, kas dzīvo un strādā?

Šobrīd tiek prognozēts, ka 2030. gadā gandrīz puse iedzīvotāju būs vecāki par 50 gadiem, bet strādājošo būs par 20% mazāk. Latviju gaida politiska izšķiršanās, kāda tā vēlas būt. Vai Latvija kļūs aizvien vecāka un klusāka, vai arī gluži pretēji jaunāka, bet ar daudziem viesstrādniekiem?

Par situāciju šobrīd un kādi scenāriji Latviju var sagaidīt skaties TV3 Ziņu sižetu sērijā “Nākotnes latvieši”. Pirmais stāsts jau 27. septembrī plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • Stulbums kvadrātā!
    +5 +5 0

    Stulbums kvadrātā!

    Varbūt jaunāku to var padarīt, dabūjot atpakaļ aizbraukušos latviešus, nevis savedot viesstrādniekus?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl