2 komentāri

Ziņas par vardarbību bērnu vidū aizvien vairāk satrauc sabiedrību, un labā ziņa, ka cilvēki par to aizvien biežāk ir gatavi runāt. Ļoti nepatīkamā situācijā nonākusi kāda ģimene Bauskā, kuras 10 gadus vecā atvase pēc incidenta skolā nonākusi slimnīcā.

”13:45 man zvanīja no skolas un teica, ka bērns ir piekauts, un tad viņi teica, ka nezinot ko darīt, vai saukt neatliekamo medicīnisko palīdzību, vai vest bērnu pie vecākiem. Tad iedomājieties, ja stunda sākas 8:40, un tas viss ir noticis daudz ātrāk, bet man par to paziņoja vairākas stundas vēlāk,” stāsta ceturtklasnieka mamma Indra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Bērni jau bija saģērbušies uz stundu, bet vēl bija starpbrīdis, skolotājs vēl nebija iegājis sporta zālē. Viena Daiņa klasesbiedrene bija paņēmusi vingrošanas paklāju, lai aizvilktu viņu uz vietu, bet Dainis viņai šo paklāju mēģinājis atņemt un spēris šai meitenei. Meitene tai brīdī, gribēdama iespert pretī, ar kāju spērusi, un Dainis pieliecies pie paklāja, un meitene trāpīja viņam pa galvu,” stāsta Codes pamatskolas direktora pienākumi izpildītāja Laila Juricka.

Māte ir šokēta par skolas rīcību, jo negadījums noticis rīta pusē, bet viņai par to paziņots vēlā pēcpusdienā.

”Nelikās, ka tā trauma ir tik smaga, jo viņu apskatīja arī medmāsa. Zēns nesūdzējās, ka viņam būtu nelaba dūša. Viņš tikai teica, ka acs sāp,” stāsta skolas pārstāve.

Daiņa klasesbiedri stāsta, ka puika bieži vien esot agresīvs un kaujas, māte gan šos apvainojumus noraida un stāsta, ka pie visa tiek vainots viņas dēls.

Mamma jau iepriekš vairākkārt zvanījusi uz skolu, bet tur viņai skaidrots, ka puika, visticamāk, stāstot pasakas un viņam neviens neuzbrūk.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • Pārsla
  +2 +2 0

  Pārsla

  Manu meitu ar pārsistu galvu skolotāja vienu pašu palaida mājās. Uz brūces uzlīmēja leikoplastu un ej.
 • Liene
  0 0 0

  Liene

  Riebjas klausīties. Bērns ar galvas traumu nogādāts slimnīcā, bet skolas vadība atļaujas vēl norādīt uz viņa trūkumiem izsecinot, ka galu galā pats vainīgs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl