Skola nāk!: Garšīgas un veselīgas putras recepte

Komentāri

Lai brokastu putru pagatavotu ne vien veselīgu, bet arī garšīgu, tajā pašā laikā neizmantojot treknus produktus bez īpašas uzturvērtības, jāievēro vien daži nosacījumi, ”LNT Brokastīm” stāsta garšu eksperte Signe Meirāne.

Brokastīs putra pamatīgi piepilda vēderu, turklāt tajā ir daudz uzturvielu un, to ēdot, ilgāku laiku saglabājas sāta sajūta, stāsta S. Meirāne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai putra būtu garšīga, nemaz nav nepieciešams tai klāt likt cukuru, treknu pienu vai ievārījumu. ”Tās ir liekas, nevajadzīgas kalorijas, bet uzturvērtība – nekāda,” norāda garšu eksperte.

Vislabāk putru gatavot uz ūdens bāzes, bet, kad gribas kaut ko īpašu, to var gatavot arī, par pamatu ņemot lazdu riekstu pienu. Saldenumam cukura vietā klāt labāk likt dateles, tāpat sezonas laikā klāt var pievienot arī kādu bumbieru vai ābolu. Kad putra gatava, tad klāt var pielikt kādu dabīgu sīrupu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl