Skeiteris Madars Apse Olainē māca bērniem angļu valodu

Komentāri

Akcijas Iespējamā misija ietvaros pasaules profesionāļu aprindās pieņemtais latviešu skeiteris Madars Apse viesojās Olaines 1. vidusskolā, kur iejutās angļu valodas skolotāja lomā.

”Esmu vienmēr gatavs doties parunāties ar bērniem. Tas ir tas, ko man patīk darīt un tas ir mans pienākums,” sacīja M. Apse. Viņš gan atzina, ka sākumā klasē, iejūtoties skolotāja lomā, bijis nedaudz uztraukts, jo bērni bijuši ļoti klusi, taču tas, visticamāk, nozīmējot to, ka viņi esot uzmanīgi klausījušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par savu karjeras gaitu uzsākšanu, M. Apse norādīja, ka viņu savulaik visvairāk iedvesmojuši tie cilvēki, kas nodarbojās ar skeitbordu, piemēram, Andris Dreiškalns (Herbe).

”Cerams, ka kāds no viņiem sāks arī kādreiz skeitot. Ja ne skeitot, tad vismaz sapratīs, ka savus mērķus var sasniegt tad, kad cilvēki strādā kopā,” savās atziņās dalās M. Apse.

Skaties video!

M. Apse ir latviešu skeitbordists, kura sponsoru lokā ir tādi pasaulē pazīstami zīmoli kā, piemēram, Red Bull, DV un Element.

Skaties, kā M. Apse skeito!

Vairāk par to, kā M. Apsem veicās Olainē, uzzini 2. februārā TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl