Komentāri
Skatītāj, prognozē – vai Mārtiņš uzzinās, ka Baiba ir stāvoklī?
TV3 publicitātes foto

Kas to būtu domājis, ka tieši Konrāda māsa būs tā, kas sacels seriāla lielāko drāmas virpuli, bet tā nu tas ir – Baiba gaida bērniņu un nedomā to teikt topošajam tēvam. Kā tev šķiet, vai viņa Mārtiņam ko teiks?

Seriāls Viņas melo labāk saviem faniem reāli aizstāj karsto vasaru ar savām intrigām un spraigajiem notikumiem, un viens no pēdējiem ir īpaši interesants, jo tajā iesaistīts pirmais potenciālais bērns, kas seriālā varētu piedzimt. Ja esi sekojis līdzi seriālam, varoņus esi iepazinis, gribam jautāt tavu viedokli – Mārtiņš uzzinās, ka kļūs par tēvu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mārtiņš uzzinās par Baibas grūtniecību?

Rezultāti:
81%

Jā, Konrāds viņam to pateiks

10%

Jā, viņš to uzzinās no pašas Baibas

3%

Nē, viņa to veiksmīgi noslēps

5%

Ko!? Baiba ir stāvoklī!? Pa kuru laiku?

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl