Skaties VIDEO! Bērni no visas Latvijas sacenšas anekdošu stāstīšanā!

Komentāri

Kā gan 1. aprīlis bez jokiem? Šajā dienā valda vispārēja līksmība un izmuļķošana, taču patiesa svētku diena šī ir prasmīgākiem Latvijas jokotājiem, kuri 1. aprīlī sacenšas par labākā anekdošu stāstnieka titulu. Uz konkursu sabrauc bērni no dažādām valsts malām un izrāda savas prasmes joku stāstīšanā.

Jau gandrīz 20 gadus bērni no visas Latvijas sacenšas par prasmīgākā jokotāja titulu. Finālā piedalās 40 dalībnieki, iepriekš izturot vairākas atlases, un visu jokotāju svētku dienā – 1.aprīlī – pūlas iegūt Mazā, Lielā, Dižā vai Ekselentā smīdinātāja nosaukumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Māka nav tikai zināt daudz anekdošu, bet jāprot tās arī aizrautīgi izstāstīt. Šīs prasmes konkursā Anekdošu virpulis vērtē žūrija, labam stāstniekam dodot pūpolus, bet ne tik labam – žagarus.

Foto

Konkursā joku birums ir ražens – izstāstīts līdz 500 anekdotēm, no kurām gandrīz neviena neatkārtojas.

“Anekdote ir viens no žanriem, kas liek mums katram pasmaidīt. Es nedomāju, ka tās ir jāstāsta ar varu, bet anekdošu stāstnieki parasti ir labi situācijas zinātāji un viņiem ir ļoti labi attīstīta jušana. Tā ir viena no prasmēm – izstāstīt īsto anekdoti īstajā brīdī,” atzīst konkursa rīkotāja Māra Mellēna.

Skaties video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl