Skaties tiešraidē: Latvijas dzimšanas dienas svētku salūts!

4 komentāri

Latvijas 99. dzimšanas dienas kulminācija plkst. 20:40 ir svētku salūts 11.novembra krastmalā, ko “LNT” sarūpētajā tiešraidē var vērot arī portālā “Skaties.lv”.

Jau vēstīts, ka šodien visas dienas garumā par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienai norisinājās dažādi pasākumi, bet visvairāk cilvēkus pulcēja militārā parāde 11. novembra krastmalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat, skandējot saukli ”Mēs esam latvieši”, daudzi tūkstoši cilvēku sestdienas vakarā devās vērienīgajā ikgadējā lāpu gājienā cauri Vecrīgai.

Saistītais raksts: Latvijas un sabiedroto karavīri piedalās visu laiku vērienīgākajā Neatkarības dienas parādē

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl