Skaties.lv apkopojis pirmsvēlēšanu nedēļas sulīgākos citātus!

0 Komentāru
Skaties.lv apkopojis pirmsvēlēšanu nedēļas sulīgākos citātus!
Foto: Mark Fischer /Flickr

Pirmsvēlēšanu nedēļā Latvijas publiskajā telpā izskanēja daudzi sulīgi, skandalozi un trāpīgi citāti, kurus, turpinot aizsākto tradīciju, portāls “Skaties.lv” apkopojis un nodevis Tavam balsojumam!

Par ”spēcīgākā teiciena” godu šonedēļ cīnās:

“Saskaņas” līderis Nils Ušakovs: “Ja mēs runājam par līgumu ar pariju “Vienotā Krievija”, tas ir viens no mūsu trumpjiem,” partijas ”Saskaņa” premjera amata kandidāts Nils Ušakovs ”Līderu debatēs” paziņoja, ka negrasās lauzt līgumu ar Vladimira Putina pārstāvēto partiju, jo šis līgums esot izdevīgs Latvijai.
Ventspils mērs Aivars Lembergs: “Tādām algām, kā man, nav jāpalielina neapliekamo minimumu”. Premjera amata kandidāts Aivars Lembergs ”Līderu debatēs”, diskutējot par jautājumu, kā Latvijā mazināt iedzīvotāju nevienlīdzību, sacīja, ka tik pārtikušiem cilvēkiem, kā viņam, nebūtu jādod “preferences”, proti, kādi speciāli nodokļu atvieglojumi.
“Latvijas Regionu apvienības” deputāta amata kandidāts Dainis Liepiņš: “Tajā brīdī, ja šīs valsts robežu šķērsotu okupantu valsts spēks, “Saskaņas” līderis būtu pirmais, kurš aizkrietu bučot tos tankus.” Tā viņš sacīja “Līderu debatēs”, runājot par sabiedrības sašķeltības jautājumiem.
Žurnālists Jānis Domburs: “Latvija ir pēdējais vagons Eiropā”, tā žurnālists izteicās “StarFM” ēterā, runājot par Latvijas atpalicību citu Eiropas valstu starpā.
Aktieris Artūrs Skrastiņš: ”Šodien esam nokļuvuši tajā punktā, kad ir skaidri jāapzinās, vai es Latviju gribu redzēt austrumniecisku vai rietumniecisku un kurā dzelzs priekškara pusē es gribu, lai dzīvo mani bērni,” aicinot Latvijas iedzīvotājus doties balsot, pauda Dailes teātra aktieris un raidījuma ”Es mīlu Tevi, Latvija!” vadītājs Artūrs Skrastiņš.
Basketbola leģenda Valdis Valters: “Esam tik sliktā situācijā, kā nekad.” Viņš pirms vēlēšanām aicināja visus doties vēlēt jauno Saeimu, lai Latvijā varētu justies drošāk.
Aktieris Juris Lisners: ” Zaļie cilvēciņi nav jāgaida no aizrobežas, viņi ir tepat.” J. Lisners aicināja sabiedrību balsot, sakot – “ja mēs būsim spītīgi un kašķīgi, citu vēlēšanu var nebūt.”
“Latvijas Reģionu attīstības” apvienības premjera kandidāts Mārtiņš Bondars: “Latvijas Izglītības ministrija ir bremze!” Šādus vārdus viņš veltīja ministrijai LNT rīkotajās “Līderu debatēs”.

Spilgtākos citātus varat noskatīties šeit!

Nosaki, kurš no šiem cilvēkiem šonedēļ izteicies vissulīgāk!

Vissulīgāk šonedēļ ir izteicies...

Rezultāti:
24%

Nils Ušakovs

12%

Aivars Lembergs

12%

Dainis Liepiņš

12%

Jānis Domburs

18%

Artūrs Skrastiņš

0%

Valdis Valters

6%

Juris Linsers

18%

Mārtiņš Bondars

0 Komentāru