Skaties, kādu sodu var saņemt par neatļautā vietā atstātu auto

2 komentāri

Braucot uz kūrortpilsētu Jūrmalu, jārēķinās, ka par iebraukšanu pilsētas teritorijā nāksies šķirties no 2 eiro, savukārt automašīnas novietošana, izņemot privātīpašnieku teritorijas, ir bez maksas. Pagājušā sezonā pašvaldības policija pilsētas teritorijā izrakstījusi 1400 protokolus par stāvēšanu neatļautā vietā. Soda apmērs 30 līdz 55 eiro.

Pērn sezonas laikā Vecāķu stāvvietās sodīti 57 transportlīdzekļu vadītāji, kuri neapmaksāja stāvēšanu. Soda apmērs – 6 eiro. Turpretī pašvaldības policija Vecāķu teritorijā izrakstījusi protokolus par stāvēšanu neatļautā vietā. Soda apmērs 40 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patiesībā ar šā gada sākumu viss stāvlaukums paredzēts tikai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tuvākā oficiālā bezmaksas auto novietne atrodas pusotra kilometra attālumā – pie dzelzceļa stacijas. Tomēr tāpat, kā Rīgā arī šeit auto iespējams novietot privātīpašnieka teritorijā. Cena 3 eiro.

Par neatļautu stāvēšanu invalīdu stāvvietā pienākas sods 55 eiro apmērā, par stāvēšanu neatļautā vietā – 40 eiro. Pagājušajā sezonā Carnikavas pašvaldības policija novada teritorijā izrakstījusi 634 protokolus. Blakus esošā Saulkrastu novada teritorijā ierīkots viens maksas stāvlaukums. Pagājušajā sezonā novada teritorijā konstatēti 319 likumpārkāpēji.

TOP komentāri

 • Ieva Ieva
  +4 +4 0

  Ieva Ieva

  Pareizi kungs video pateica,ka soda nauda ir nesamērīgi augsta un nozīgums pret Latvijas iedzīvotājiem.KĀPĒC NEVAR IERīKOT PAPILDSTāVIETAS,LAI CILVEKIEM PIETIEK?
  Priekškam ierīkot,tad nebūs kam likt sodus.
  Nekur cilveks vairs nevar piebraukt,visur priekša jaunbagātniekiokupējusi visus pierīgas ezerus,upes,nekur piekļuves nav.Vai tas nav noziegums pret cilvēci?
  Tapat pie jūras,itka liela plaša,bet piebraut nav kur,vnk visusr būs priekša atkal jaunbagātnieki,vai arī kur būs piekļuve,tur stāvvietas par maz,kapēc,kapēc tāda netaisnība k?????
 • Rīdzeniece ar mazbērniem
  +1 +1 0

  Rīdzeniece ar mazbērniem

  Vajadzētu nopublicēt pierīgas karti, kur atzīmētas jaunbagātnieku privātās upju un ezeru piekrastes (dzeltenā prese varētu arī papētīt, kas ir šie privātīpašnieki) , kā arī iebraukšanas aizliegumi. Praktiski iespējas piekļūt ezeriem, arī upēm nav.
  Paliek tikai pludmales - ko vienmēr reklamē bukletos par Rīgu. Iepriekšējos gados Vidzemes jūrmalā tomēr bija kautkāda iespēja novietot auto. Ar katru gadu stāvvietu daudzums samazinās, atpūtas iespējas pasliktinās un spat "Bez tabu" ir bezspēcīgs kautko mainīt.
  Policija vienmēr ir uzsvērusi, ka viņa neatbild par uzstādītajām zīmēm un ierobežojumiem - viņi tikai izmanto šīs "āderes", lai ātri un bez problēmām papildinātu savu budžetu. Tāpēc būtu jāintervē un jāprasa risinājumi no atbildīgām personam Satiksmes departamentā vai pat Rīgas Domē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl