Skaties, kādu sodu var saņemt par neatļautā vietā atstātu auto

2 komentāri

Braucot uz kūrortpilsētu Jūrmalu, jārēķinās, ka par iebraukšanu pilsētas teritorijā nāksies šķirties no 2 eiro, savukārt automašīnas novietošana, izņemot privātīpašnieku teritorijas, ir bez maksas. Pagājušā sezonā pašvaldības policija pilsētas teritorijā izrakstījusi 1400 protokolus par stāvēšanu neatļautā vietā. Soda apmērs 30 līdz 55 eiro.

Pērn sezonas laikā Vecāķu stāvvietās sodīti 57 transportlīdzekļu vadītāji, kuri neapmaksāja stāvēšanu. Soda apmērs – 6 eiro. Turpretī pašvaldības policija Vecāķu teritorijā izrakstījusi protokolus par stāvēšanu neatļautā vietā. Soda apmērs 40 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patiesībā ar šā gada sākumu viss stāvlaukums paredzēts tikai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tuvākā oficiālā bezmaksas auto novietne atrodas pusotra kilometra attālumā – pie dzelzceļa stacijas. Tomēr tāpat, kā Rīgā arī šeit auto iespējams novietot privātīpašnieka teritorijā. Cena 3 eiro.

Par neatļautu stāvēšanu invalīdu stāvvietā pienākas sods 55 eiro apmērā, par stāvēšanu neatļautā vietā – 40 eiro. Pagājušajā sezonā Carnikavas pašvaldības policija novada teritorijā izrakstījusi 634 protokolus. Blakus esošā Saulkrastu novada teritorijā ierīkots viens maksas stāvlaukums. Pagājušajā sezonā novada teritorijā konstatēti 319 likumpārkāpēji.

TOP komentāri

 • Ieva Ieva
  +4 +4 0

  Ieva Ieva

  Pareizi kungs video pateica,ka soda nauda ir nesamērīgi augsta un nozīgums pret Latvijas iedzīvotājiem.KĀPĒC NEVAR IERīKOT PAPILDSTāVIETAS,LAI CILVEKIEM PIETIEK?
  Priekškam ierīkot,tad nebūs kam likt sodus.
  Nekur cilveks vairs nevar piebraukt,visur priekša jaunbagātniekiokupējusi visus pierīgas ezerus,upes,nekur piekļuves nav.Vai tas nav noziegums pret cilvēci?
  Tapat pie jūras,itka liela plaša,bet piebraut nav kur,vnk visusr būs priekša atkal jaunbagātnieki,vai arī kur būs piekļuve,tur stāvvietas par maz,kapēc,kapēc tāda netaisnība k?????
 • Rīdzeniece ar mazbērniem
  +1 +1 0

  Rīdzeniece ar mazbērniem

  Vajadzētu nopublicēt pierīgas karti, kur atzīmētas jaunbagātnieku privātās upju un ezeru piekrastes (dzeltenā prese varētu arī papētīt, kas ir šie privātīpašnieki) , kā arī iebraukšanas aizliegumi. Praktiski iespējas piekļūt ezeriem, arī upēm nav.
  Paliek tikai pludmales - ko vienmēr reklamē bukletos par Rīgu. Iepriekšējos gados Vidzemes jūrmalā tomēr bija kautkāda iespēja novietot auto. Ar katru gadu stāvvietu daudzums samazinās, atpūtas iespējas pasliktinās un spat "Bez tabu" ir bezspēcīgs kautko mainīt.
  Policija vienmēr ir uzsvērusi, ka viņa neatbild par uzstādītajām zīmēm un ierobežojumiem - viņi tikai izmanto šīs "āderes", lai ātri un bez problēmām papildinātu savu budžetu. Tāpēc būtu jāintervē un jāprasa risinājumi no atbildīgām personam Satiksmes departamentā vai pat Rīgas Domē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl