Skaties FOTO – pirmais tramvajs sāk kursēt jaunā maršrutā Rīgā!

5 komentāri
Skaties FOTO – pirmais tramvajs sāk kursēt jaunā maršrutā Rīgā!
Foto: Jānis Zvērs

Šodien tika atklāts 1. tramvaja maršruts “Imanta-Jugla”. Tāpat arī tika veiktas izmaiņas atsevišķos tramvaju kustības sarakstos.

Jaunais tramvaja maršruts atklāja tramvaja pieturvietā “Radio iela”. 1.tramvajs maršrutā “Imanta-Jugla” kursēs darba dienās un brīvdienās. Savukārt 11.tramvaja maršruts tiks pagarināts līdz Ausekļa ielai un turpmāk sauksies “Ausekļa iela-Mežaparks”.

3.maršruta tramvajam “Jugla-Ķengarags” darba dienās būs jauns kustības saraksts. Virzienā no Juglas uz Ķengaragu tas brauks pa Krišjāņa Barona ielu, Radio ielu, 13.janvāra ielu, Prāgas ielu un tālāk pa maršrutu. Maršruta pieturvieta “Aspazijas bulvāris” tiks aizstāta ar pieturvietu “Stacijas laukums”. Virzienā uz Juglu tramvaji brauks bez izmaiņām.

Tāpat tiks veiktas izmaiņas arī 4.maršruta un 6.maršruta tramvaja kustības sarakstos darba dienās un brīvdienās. 10.maršruta tramvaju apkalpos 3.tramvaju depo un tiks veiktas izmaiņas darba dienu un brīvdienu kustības sarakstos.

“Rīgas satiksme” informē, ka viena maršruta mēneša biļetes, kurām līdz šodienai pirmā reģistrācija veikta 4. un 6.maršruta tramvajā, būs derīgas braukšanai arī 1.maršruta tramvajā bez reģistrācijas līdz mēneša biļetes derīguma termiņa beigām.

Foto – 1. tramvaja maršuta atklāšana

TOP komentāri

 • Viktorija
  0 0 0

  Viktorija

  un kad ieviesīs kārtību braukšanas maršrutā Dzirciems - Zolitūde, pirmais 46.autobuss darba dienā uz Zolitūdi plkst. 6:44, jāmeklē apvedceļi ar transportu sabiedrisko lai nokļūtu laicīgi darbā, vien 3 minūtes ātrāk apkārt braucot var vinnēt....RS darbinieki nav uzdevuma augstumos.
 • Zelča Ieva
  0 0 0

  Zelča Ieva

  Tas 1ais tramvajs jau bija pirms vairākiem gadiem, tik uzskatīja ka nav vajadzīgs un slēdza ciet. Pie tam divreiz
 • Gunta Brikmane
  0 0 0

  Gunta Brikmane

  Veco uzdod par jauno. Tie būs domes "labie"darbi? Kādreiz bija kā viens, tā otrs. Kādreiz katrā mikrorajonā bija pa namu pārvaldei, kur visai ātri varēja atrisin't šādas tādas problēmas. Tagad jāiet kā lūdzējam ar iesniegumu un tieši pēc mēneša (ne dienu agrāk) saņemsi neko neizsakošu vēstuli. Demagoģiska atrunāšanās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl