Skaties FOTO – pirmais tramvajs sāk kursēt jaunā maršrutā Rīgā!

5 komentāri
Skaties FOTO – pirmais tramvajs sāk kursēt jaunā maršrutā Rīgā!
Foto: Jānis Zvērs

Šodien tika atklāts 1. tramvaja maršruts “Imanta-Jugla”. Tāpat arī tika veiktas izmaiņas atsevišķos tramvaju kustības sarakstos.

Jaunais tramvaja maršruts atklāja tramvaja pieturvietā “Radio iela”. 1.tramvajs maršrutā “Imanta-Jugla” kursēs darba dienās un brīvdienās. Savukārt 11.tramvaja maršruts tiks pagarināts līdz Ausekļa ielai un turpmāk sauksies “Ausekļa iela-Mežaparks”.

3.maršruta tramvajam “Jugla-Ķengarags” darba dienās būs jauns kustības saraksts. Virzienā no Juglas uz Ķengaragu tas brauks pa Krišjāņa Barona ielu, Radio ielu, 13.janvāra ielu, Prāgas ielu un tālāk pa maršrutu. Maršruta pieturvieta “Aspazijas bulvāris” tiks aizstāta ar pieturvietu “Stacijas laukums”. Virzienā uz Juglu tramvaji brauks bez izmaiņām.

Tāpat tiks veiktas izmaiņas arī 4.maršruta un 6.maršruta tramvaja kustības sarakstos darba dienās un brīvdienās. 10.maršruta tramvaju apkalpos 3.tramvaju depo un tiks veiktas izmaiņas darba dienu un brīvdienu kustības sarakstos.

“Rīgas satiksme” informē, ka viena maršruta mēneša biļetes, kurām līdz šodienai pirmā reģistrācija veikta 4. un 6.maršruta tramvajā, būs derīgas braukšanai arī 1.maršruta tramvajā bez reģistrācijas līdz mēneša biļetes derīguma termiņa beigām.

Foto – 1. tramvaja maršuta atklāšana

5 komentāri