Komentāri
Skaties foto! MTG darbinieki dekorē piparkūkas un ieskandina akciju “Eņģeļi pār Latviju”

Gaidot labdarības pasākumu “Eņģeļi pār Latviju”, arī MTG biroja darbinieki ir ieguldījuši katrs savu artavu kopīgā prieka un labestības vairošanā.

No rīta paši pirmie savus sveicienus sagatavoja kolēģi no LNT, taču, lai vairotu labas domas, cerību un ticību labiem darbiem, arī pārējie MTG darbinieki sniedza savu artavu, iekarot eņģelīšus MTG Eņģeļu eglē un dekorējot piparkūkas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākumu vadīja dziedošais aktieris Kaspars Rasims un kopīgi tika dziedātas svētku dziesmas, kā arī katrs ievēlējās savu vēlēšanos. Izdekorētas piparkūkas būs dāvana no MTG kolektīva “Eņģeļi pār Latviju” noslēguma koncerta pašiem mazākajiem apmeklētājiem.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl