Komentāri
Skaties foto! MTG darbinieki dekorē piparkūkas un ieskandina akciju “Eņģeļi pār Latviju”

Gaidot labdarības pasākumu “Eņģeļi pār Latviju”, arī MTG biroja darbinieki ir ieguldījuši katrs savu artavu kopīgā prieka un labestības vairošanā.

No rīta paši pirmie savus sveicienus sagatavoja kolēģi no LNT, taču, lai vairotu labas domas, cerību un ticību labiem darbiem, arī pārējie MTG darbinieki sniedza savu artavu, iekarot eņģelīšus MTG Eņģeļu eglē un dekorējot piparkūkas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākumu vadīja dziedošais aktieris Kaspars Rasims un kopīgi tika dziedātas svētku dziesmas, kā arī katrs ievēlējās savu vēlēšanos. Izdekorētas piparkūkas būs dāvana no MTG kolektīva “Eņģeļi pār Latviju” noslēguma koncerta pašiem mazākajiem apmeklētājiem.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl