3 komentāri
Skaties FOTO, kādus latviešu dizainētos greznos bērnu apģērbus iecienījuši londonieši!

Savs veikals smalkā Londonas rajonā zīmola ”Lazy Francis” īpašniecei Olgai Krūzei ir jau piecus mēnešus. Pa šo laiku uzņēmēja sapratusi, kas darāms labāk, lai tirgošana veiktos labāk.

Tā kā ”Lazy Francis” ir grezno bērnu apģērbu zīmols, Krūze veikalu vēlējās atvērt smalkā Londonas rajonā. To uzņēmējai sekmējās izdarīt, savā ziņā pateicoties “Breksitam’ – neziņā par nākotni, telpu īpašnieks krietni nolaida cenu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Londonā Krūze tirgo ne tikai savu produkciju. No visa piedāvājuma pircēji visvairāk iecienījuši koka puzles.

Olga Krūze

Olga Krūze
grezno bērnu apģērbu zīmola “Lazy Francis” īpašniece

”Ļoti vēlējos ievest arī latviešu produkciju, jo mums ir daudz labu bērnu preču. Taču tas nav tik viegli. Daudziem produktiem iepakojums ir latviešu valodā, kas man neder, bet valodu mainīt uzņēmēji negrib. Otra lieta – nav iespējas saražot tādu daudzumu, lai varētu Londonā tirgot. Ja kāds grib savu produkciju tur pārdot, lai vēršas pie manis!”

Citiem amata brāļiem, kas vēlas tirdzniecību izplest ārpus Latvijas robežām, Krūze iesaka kārtīgi iepazīt potenciālo tirgu, jo izsišanās ārvalstīs prasa lielas finanses.

FOTO no ”Lazy Francis” veikala Rīgā:

TOP komentāri

 • Jautrite
 • Paija
  0 0 0

  Paija

  Ļoti gaumīgi!
  Pie mums daudzi izvēlas kruzuļus un vizuļus, bērns izskatas pēc eglītes
 • Sola
  0 0 0

  Sola

  Lai uzņēmējai veicas! ... taču fotogrāfijās redzētais mani nepārliecina. Kaut kas ar tiem modeļiem nav īsti labi, iespējams, angļiem un viņu bērniem tie der, taču man tie liekas bezgaumīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl