Skaties FOTO: kā sniegputeni redz ielu kaisītāji – jācīnās gan ar sētniekiem, gan sliežu tīrītājiem

1 komentārs
Skaties FOTO: kā sniegputeni redz ielu kaisītāji – jācīnās gan ar sētniekiem, gan sliežu tīrītājiem
Foto: Jānis Zvērs

Šodien Latviju pārņēmis kārtīgs sniegputenis, kas daudz darba radījis cilvēkiem, kas tīra ielas no sniega. Rīgā pašlaik turpinās lielo ielu tīrīšana, bet mazākās ielas sāks tīrīt pēcpusdienā.

TV3 ziņas Rīgas ielās devās ar vienu no daudzajiem ielu kaisītājiem. Pie šī auto stūres ir šoferis Leonīds Buļevs, kurš pārstāv firmu Roadex, no kuriem Rīgas dome iepērk tīrīšanas pakalpojumus. Viņš ar ielu kaisīšanu nodarbojas jau 13 gadus un savā karjerā ir pieredzējis daudz ko, pat automašīnu vilkšanu ārā no grāvjiem. Kā akcentēja šoferis brīžiem ielu kaisītāji “cīnās” ar tramvaju sliežu tīrītājiem un sētniekiem, jo, nereti, gadās, ka sniegu met virsū viens otram.

Sākumā galvaspilsētā tiks tīrītas 1.un 2.kategorijas ielas un arī tilti, bet 3.kategorijas ielas sāks tīrīt pēc tam, kad lielās būs apmierinošā stāvoklī, kas visdrīzāk varētu notikt pēcpusdienā.
Ielu kaisītāji sāka darbu plkst. 6.30 un pašlaik galvaspilsētas ielas kaisa jau otro reizi. Ziemas tehnika Rīgas ielās turpinās darbus līdz ielas būs atbilstošā stāvoklī.
Pašlaik Rīgā strādā gandrīz 60 ziemas tehnikas vienības, no tām 34 ielu kaisītāji.

Foto

Reportāža no Rīgas ielām TV3 ziņās plkst. 19:00!

1 komentārs