Komentāri
Skaties FOTO: cilvēki “šturmē” slimnīcu, lai pierakstītos pie speciālista
Foto: Austra Pleša

Ceturtdien, 18. februārī, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā tika atvērts pieraksts pie speciālistiem. Informācijas centra vadītāja Larisa Kirsone TV3 Ziņas informēja, – jau no agra rīta esot bijušas lielas rindas. Proti, cilvēki jau no sešiem rītā bija atbraukuši un gaidījuši, kad astoņos vērs vaļā slimnīcu, lai klātienē varētu pierakstīties pie speciālista.

Cilvēki esot bijuši satraukti, ka viņiem vairs nepietiks vietas, ja viņi zvanīs vai rakstīs elektroniskās vēstules, nevis ieradīsies klātienē. Larisa Kirsone akcentēja, ka cilvēki vēlas saņemt valsts apmaksātu pakalpojumu un interese ir atkarīga no konkrētā speciālista un pakalpojuma.

Foto

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl