Komentāri
Skaties FOTO, cik radoši ir mūsu skolēni! Paši spēj radīt konkurētspējīgus produktus, sākot no rokdarbiem un beidzot ar tehnoloģiju inovācijām
FOTO: Ilze Vēbere

Kā gan labāk iemācīties, ja ne darot? Pēc šāda moto vadās vairāki simti Latvijas skolēnu, iesaistoties speciālā mācību programmā, kas palīdz jauniešiem attīstīt pašiem savus uzņēmumus un produktus.

Jauniešu izdoma ir pietiekami bagāta – bērni spējuši radīt tādas augstas tehnoloģijas produktus kā programmējamu automātisko dzīvnieku barotavu vai ar velosipēdu darbināmu telefona lādētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jānis Krievāns
izglītības biedrības ”Junior Achievement” valdes priekšsēdētājs

Lai jaunieši saprastu, kas ir bizness, mēs viņus ievirzām dažādās jomās. Inovāciju jomā, sociāli atbildīga biznesa ideja, tiks vērtētā labākā pārdošanas komanda, stendi.

Skolēni uzņēmējdarbību mācās caur īpašu mācību programmu, ļaujot bērniem darboties praktiski. Programmas īstenotāji uzskata – pat ja bērns sevī neatradīs uzņēmēja dzirksti, iegūtā pieredze un prasmes noder ikvienā profesijā.

Gadatirgus tiek organizēts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta “Inovāciju motivācijas programma” gaitā, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

FOTO NO GADATIRGUS!

Lasi vēl