Skaties FOTO: ar kādām automašīnām Rīgas mediķi turpmāk dosies uz izsaukumiem

Komentāri
Skaties FOTO: ar kādām automašīnām Rīgas mediķi turpmāk dosies uz izsaukumiem
Foto: Jānis Zvērs

Rīgas reģiona mediķi beidzot pie pacientiem varēs doties ar jauniem operatīvajiem transportlīdzekļiem. Šodien Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests prezentēja jaunās “ātrās palīdzības” automašīnas.

Līdz šim Rīgas reģiona brigādes izsaukumos izmantoja rezerves automašīnas. Šobrīd esot veiksmīgi noslēdzies Rīgas reģiona brigāžu autoparka atjaunošanas pirmais posms. 2014. gada nogalē Veselības ministrija pieņēma lēmumu atteikties no ārpakalpojuma Rīgas reģionā un turpmāk valstij pašai nodrošināt neatliekamo medicīnisko palīdzību ar saviem resursiem, lai to īstenotu, tika plānota jauno auto iegāde par valsts budžeta līdzekļiem.

Jauno “ātro palīdzību” prezentācijā piedalījās veselības ministre Anda Čakša, kā arī Rīgas reģionālā centra vadība, brigāžu mediķi un darbinieki, kuri izstrādājuši jaunā transportlīdzekļa tehnisko specifikāciju un prasības.

Foto

Plašāk par jaunajām “ātrās palīdzības” automašīnām TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl