1 komentārs

Pārmaiņām nobriedis Rīgas Centrāltirgus. Tas lauzis līgums ar ilggadēju apakšnomnieku un tirdzniecības vietu apsaimniekotāju un tagad šajā teritorijā domā saimniekot pats.

Firma, kas Rīgas Centrāltirgū apsaimnieko teju 8 000 kvadrātmetru plašu teritoriju, uz kuras uzbūvēts ap 100 tirdzniecības kiosku, vairākas kafejnīcas, noliktavas, esot ilgstoši ignorējusi ne tikai tirgus vadības aizrādījumus, bet arī kontrolējošo dienestu. Tur vairākkārtēji konstatēti būtiski tirdzniecības noteikumu pārkāpumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Centrāltirgus vadība visas tirdzniecības vietas sola saglabāt un tirgotāji tirdzniecību varēšot turpināt, turklāt bez izmaiņām nomas maksā vien ar jaunu līgumu.

Uzņēmējs, ar ko līgums tiek lauzts, gan nedomā padoties un gatavojas protesta mītiņam gan Centrāltirgus teritorijā, gan pie Rīgas domes ēkas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl