Skandāls par neesošo Līvu albumu: deputāti skaidrojas, kas nogāja greizi

1 komentārs

Ir radies viens no pašiem muļķīgākajiem pārpratumiem, kādu vispār varēja iedomāties. Situāciju ar naudas piešķiršanu Līviem tā raksturo Nacionālās apvienības deputāts Imants Parādnieks.

Viņam bijis pilnīgs šoks, ka projekta finansēšana ar grupu nemaz nav bijusi saskaņota. Tas arī ir iemesls, kāpēc no ieceres finansēt Līvu jubilejas albumu Saeimas Budžeta komisijas deputāti šodien nolēma atteikties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārsteigts par šo situāciju ir Budžeta komisijas vadītājs Jānis Vucāns. Viņš pauž nožēlu, ka nācies lemt naudu Līviem tomēr nepiešķirt, jo viņa vērtējumā grupa būtu pelnījusi saņemt finansējumu no valsts budžeta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl