Komentāri

Ja skaistums arī neizglābs visu pasauli, tas noteikti liks smaidīt mammām, kuras piedalījās kādā īpašā skaistuma dienā. Kamēr bērni ārstējas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas nodaļās, par mammu skaistumu parūpējās skaistumkopšanas nozares profesionāļi. Šīm māmiņām ikdiena paiet slimnīcu koridoros, cerot uz bērnu atlabšanu. Tāpēc ar šādu akciju ir vēlme kaut uz brīdi ļaut mammām pasmaidīt vai vienkārši justies labāk.

Jauna frizūra, manikīrs un masāža – šādas dāvanas jau piekto gadu Vecāku mājā mītošām māmiņām pasniedz skaistuma meistari. Bieži, kamēr bērni ārstējas slimnīcā, mammām pietrūkst laika, lai parūpētos par savu izskatu. Un arī viņu noskaņojums nav tāds, lai domātu par sevi. Tāpēc, lai iepriecinātu viņas, profesionāļu komanda divas līdz četras reizes gadā dodas uz Vecāku māju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

”Kosmetik Baltikum Professional” vadītāja Natālija Aleksandrova min, ka ideju par skaistuma dāvināšanu noskatījās no kolēģiem sociālajā tīklā “Facebook”, kur uz bērnu onkoloģisko slimnīcu Maskavā tika aicināti kosmetologi. Drīzumā šādu ideju izdevies īstenot Latvijā.

Vienas dienas laikā uz Skaistuma dienu Vecāku mājā nāk aptuveni 30 mammas. Projekta sākumā viņas bija ļoti satrauktas un pat kautrējās iet uz skaistumkopšanas procedūrām. Taču ik gadu arvien vairāk māmiņu nāk šeit, lai kaut nedaudz atpūstos un iegūtu profesionālos padomus un pakalpojumus.

Ilona, kuras 10 gadus vecā meita ārstējas onkoloģijas nodaļā, skaistuma dienā piedalās ne pirmo reizi. Taču tieši šoreiz jaunais tēls sievietei paticis visvairāk.

Ilona, Skaistuma dienas dalībniece

Šīs dienas pārvērtība man ļoti patika. Frizierei patiesi ir zelta rokas. Viņa ir izveidojusi tādu šedevru man uz galvas! Uztaisījusi tieši to, ko es vienmēr gribēju, taču nebiju pārliecināta, vai man piestāvēs. Taču tagad es redzu, ka šis matu griezums ir lielisks, un es izskatos 5 gadus jaunāka!

Ilona stāsta, ka šoreiz meita negribēja laist mammu uz Skaistuma dienu, jo pie skaistuma meistariem ļoti gribēja doties arī pati. Sieviete cer, ka drīzumā meita izveseļosies un nākamajā reizē nāks uz skaistuma procedūrām kopā ar mammu.

Skaistuma diena ir vēl viens atbalsta veids tām mammām, kuru bērni ilgstoši ārstējas slimnīcā. Pateicībā par šādu, tiešajā nozīmē, skaisto Ziemassvētku dāvanu, arī Vecāku māja skaistumkopšanas komandai pasniedz dāvanas –  eņģeļus kā simbolu nesavtīgai palīdzībai un rūpēm par Vecāku mājas māmiņu skaistumu un labsajūtu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl