Komentāri

Situācija ar rindām pēc valsts apmaksātiem medicīniskiem pakalpojumiem nav tik kritiska, kā tiek runāts, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes sacīja Nacionālā veselības dienesta vadītāja Daina Mūrmane-Umbraško.

Viņa norādīja, ka kvotas trūkstot tikai vienā slimnīcā, bet kopumā, lai situācija mainītos, nepieciešams daudz lielāks finansējums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nacionālā veselības dienesta vadītāja atzina, ka problēma ir speciālistu nepieejamība, un tajā vainojams naudas trūkums, ne sistēma.

Video

Jau vēstījām, ka medicīnisko izmeklējumu kvotu sistēma, kas pat ar neapbruņotu aci saredzama kā greiza, bet kuras pastāvēšanu vienmēr stutējis mūžīgais naudas trūkums veselības sistēmas organismā, jau atkal izrādīja savu aplamību, jo šim gadam atvēlētās kvotas tika izsmeltas dažu stundu laikā. Un līdz ar cilvēktiesību ekspertu pētījumu, tiesībsargs publiski šonedēļ pateica to, ko visi jau nojauta – sistēma ir antikonstitucionāla.

Tagad situācija ir šāda – no vienas puses, valsts pamatlikums garantē veselības aprūpes minimumu ikvienam, savukārt valdības piedāvātais risinājums ir problemātisko gadījumu atstāšana pašu indivīdu vai sabiedrības ziņā.
TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl