1 komentārs

Kliedzošs gadījums – tā Ekonomikas ministrijā piektdien, 20. oktobrī, raksturoja aizdomas par to, ka atsevišķi uzraugošo iestāžu pārstāvji un uzņēmēji varētu būt iesaistīti krāpnieciskās darbībās, lai nākotnē negodprātīgi pretendētu uz valsts un elektroenerģijas lietotāju finansiālu atbalstu.

Ekonomikas ministrija jau vērsusies Valsts policijā aizdomās par iespējamu krāpniecību koģenerācijas stacijā “Rīgas enerģija”, un policija par šo lietu ierosinājusi kriminālprocesu, sacīja nozares ministrs Arvils Ašeradens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekonomikas ministrija šonedēļ veic pārbaudes astoņos objektos saistībā ar TV3 ziņoto, ka ir vairāki uzņēmumi, kuri nav laikā pabeiguši koģenerācijas stacijas, bet ir saglabājuši licences, kas ļautu nākotnē pretendēt uz valsts atbalstu. Ministrijā turpinās vērtēt gan aizdomas par iespējamu krāpniecību, gan iespējamu nepieciešamību šiem objektiem atcelt ”Sadales tīkla” piešķirtās atļaujas elektrības ražošanai.

Arvils Ašeradens

Arvils Ašeradens
ekonomikas ministrs, “Vienotība”

Ir būtiskas aizdomas par iespējamu atsevišķu komersantu negodprātīgu rīcību ar piešķirtajām atļaujām ražot elektroenerģiju koģenerācijā. Ja šīs aizdomas par krāpniecību apstiprināsies, tad jāteic, ka šis būs tiešām kliedzošs gadījums – ka atsevišķi uzņēmēji un uzraugošo institūciju pārstāvji, apejot normatīvo bāzi, iegūst sev ekonomisko labumu. Tādējādi pakļaujot aizdomām visu šo nozari un liekot apšaubīt valsts atbalsta piešķiršanas godprātību.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas pārstāvis Rolands Irklis šodien sacīja, ka šiem uzņēmumiem valstij piederošā akciju sabiedrība ”Sadales tīkls”, iespējams, devusi atļauju ražot elektrību pirms staciju nodošanas ekspluatācijā, kas ir normatīvo aktu pārkāpums. Uzņēmums “Sadales tīkls” gatavojas komentārus sniegt piektdien pēcpusdienā.

TOP komentāri

  • s
    +4 +4 0

    s

    Cik ilgi Ekonomikas ministrijas kungi kliegs?Varbūt sākt maksāt algas Nekā Personiga žurnālistiem, kas dara viņu darbu.Varbūt pārāk uzsveru algas jautājumu, bet riebjas, ka politikāņi uzsver, ka vajag viņiem algas pietuvināt privātajam sektoram, bet piedodiet, privātajā sektorā pēc šādiem faktiem neviens vairs vispār algas nesaņemtu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl