Šīs nedēļas spilgtākie, asākie un trāpīgākie izteikumi skatāmi šeit!

0 Komentāru
Šīs nedēļas spilgtākie, asākie un trāpīgākie izteikumi skatāmi šeit!
Foto: liz west /Flickr

Portāls Skaties.lv turpina aizsākto tradīciju un apkopojis šonedēļ sabiedriskajā telpā izskanējušos spilgtākos, asākos, sulīgākos un trāpīgākos citātus. Nododam tos Tavam vērtējumam!

Spilgtākos citātus skati šeit!

Nosaki, kurš no šiem cilvēkiem izteicies vissulīgāk!

Par sulīgākā, piparotākā un citādi spēcīgākā teiciena godu šonedēļ cīnās:

Komponists Imants Kalniņš. Viņš raidījumā Dombura studija, diskutējot par Latvijas iekšpolitiku, visnotaļ ātri savā argumentācijā pauda uzskatu, ka nesaskata Krievijas agresijas pazīmes Ukrainā. “Es neredzu Krievijas agresiju Ukrainā. [..] Tur redzu pavisam kaut ko citu,” sacīja I. Kalniņš.

Rakstnieks Alberts Bels: “Saskaņa ir tāds spēlētājs, kurš, pazaudējis šaha partiju, var pēc brītiņa iegāzt tam pretiniekam, kas viņu uzvarējis, ar šaha dēlīti pa galvu. Un to mēs redzējām valodas referendumā. Tas bija sitiens ar šaha dēlīti pa galvu, un galvenais bija tas aizvainojums, ka mēs netiekam valdībā,” viņš sacīja diskusiju raidījumā Dombura studija.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma: “Jā, ja mani ievēl, es taču negāzīšu valdību pati,” sacīja L. Straujuma raidījumā 900 sekundes, apliecinot, ka tomēr ir gatava darboties nākamos četrus gadus premjerministres amatā.

 

Saeimas spīkere Solvita Āboltiņa: Atbildot uz raidījuma 900 sekundes vadītāju jautājumu, vai kāda no partijām tagad par prioritāti ir izvirzījusi veselības aprūpi, S. Āboltiņa bija īsa, sakot: “Nē!”

 

Deputāts Artuss Kaimiņš: Viņš atzina, ka ir “uzvilcis kāsi”. Taču tagad to nožēlo, turklāt līdzīgas kļūdas bijušas arī ASV prezidentam Barakam Obamam. “Manuprāt, Obama arī ir pīpējis zāli. Cilvēks ir kļūdījies, cilvēks ir ”uzpīpējis kāsi”, cilvēks to vairāk nedara un to nožēlo. Savu solījumu esmu turējis, ka šāda lieta vairs neatkārtosies,” sacīja A. Kaimiņš.

Pagājušajā nedēļā spilgtākā citāta autora godu ir izpelnījies dzejnieks un mūziķis Valdis Atāls: ”Es noskatījos viņa [Artusa Kaimiņa – red.] divus ierakstus YouTube, un es nodomāju – ja es noskatīšos trešo, kļūšu par psihopātu,” tā mākslinieks sacīja, komentējot nu jau Saeimā ievēlētā A. Kaimiņa līdzšinējo darbību raidījumā Suņu būda.
0 Komentāru