Šīs kaķenītes drīz paliks bez mājām! Palīdzēsim atrast gādīgus saimniekus

0 Komentāru
Šīs kaķenītes drīz paliks bez mājām! Palīdzēsim atrast gādīgus saimniekus
FOTO: Facebook, Trīnīte

”Kopš savas dzimšanas Rīgā, Robežu ielā, mīt divas 3-4 gadus vecas kaķenītes – abas ir bezsaimnieku kaķi un pārtiek no žēlsirdīgu cilvēku atnestās barības, jo gan ziemas aukstumā, gan vasarā mitinās cilvēku sameistarotā kaķu mājā,” vēsta ieraksts dzīvnieku aizstāvju biedrības Trīnīte sociālā tīkla Facebook profilā.

”Tajā gan šogad iemitinājušās žurkas, apēdot gan kaķenēm atnesto barību. Drīzumā plānots nojaukt šķūņus, pie kuriem izvietota šī kaķu māja, kas nozīmē, ka kaķenēm vairs nebūs kur palikt.”

”Kaķenītes ir sterilizētas, ļaujas paglaudīšanai, cilvēku uzmanības un mīlestības trūkuma dēļ ir uzmanīgas un atturīgas pret svešiniekiem. Ideāla mājvieta kaķenēm būtu laukos vai privātmājā ar dārzu, kur viņas varēs izskrieties.
Apkārtējo māju īpašnieki labprāt vēlētos likvidēt šo koloniju, jo ik pa laikam bezatbildīgi un cietsirdīgi cilvēki piemet mazus kaķēnus vai arī jau pieaugušus kaķus. Ja varat palīdzēt šīm kaķenītēm vai zināt kādu, kurš pašlaik meklē četrkājaino draugu, plašākai informācijai sazinieties ar Aiju (mob. tālr.: 27144620).”

0 Komentāru