Komentāri
Simtiem pareizticīgo dodas uz katedrāli, lai godinātu uz Latviju atvestos mocekļu pīšļus
Foto: Jānis Zvērs

Šobrīd Latvijā atrodas Svēto jaunmocekļu un apliecinātāju pīšļi. Pareizticīgo mocekļi savulaik cieta un izlēja savas asinis par Kristus ticību un Svēto Baznīcu XX gadsimta vajāšanu gados.

Lai godinātu relikvijas, uz katedrāli atnākuši simtiem cilvēku, kuri ir ļoti priecīgi par to, jo tas ir rets notikums. Apmeklētāju interese ir ļoti liela un pat ir izveidojusies rinda. Jāatzīmē gan, ka pasākuma organizatori kategoriski nevēlējās runāt ar žurnālistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Relikvijas atradīsies valsts teritorijā no 20. oktobra līdz 29. oktobrim. Tās tiks izrādītas ne tikai Rīgā, bet arī vairākās citās pilsētās. Šodien, 20. oktobrī, relikvijas tika sagaidītas Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē. 24. oktobrī tās varēs apskatīt Ventspilī, bet pēc tam arī Liepājā, Daugavpilī un Rēzeknē. Baznīcās, kur atradīsies relikvijas, tiks organizēti arī īpaši dievkalpojumi un aizlūgumi.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl