Komentāri
Simtiem pareizticīgo dodas uz katedrāli, lai godinātu uz Latviju atvestos mocekļu pīšļus
Foto: Jānis Zvērs

Šobrīd Latvijā atrodas Svēto jaunmocekļu un apliecinātāju pīšļi. Pareizticīgo mocekļi savulaik cieta un izlēja savas asinis par Kristus ticību un Svēto Baznīcu XX gadsimta vajāšanu gados.

Lai godinātu relikvijas, uz katedrāli atnākuši simtiem cilvēku, kuri ir ļoti priecīgi par to, jo tas ir rets notikums. Apmeklētāju interese ir ļoti liela un pat ir izveidojusies rinda. Jāatzīmē gan, ka pasākuma organizatori kategoriski nevēlējās runāt ar žurnālistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Relikvijas atradīsies valsts teritorijā no 20. oktobra līdz 29. oktobrim. Tās tiks izrādītas ne tikai Rīgā, bet arī vairākās citās pilsētās. Šodien, 20. oktobrī, relikvijas tika sagaidītas Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē. 24. oktobrī tās varēs apskatīt Ventspilī, bet pēc tam arī Liepājā, Daugavpilī un Rēzeknē. Baznīcās, kur atradīsies relikvijas, tiks organizēti arī īpaši dievkalpojumi un aizlūgumi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl