Komentāri
Simtgades Dziesmu un deju svētki tuvojas! Apskati dejotāju tērpu skices un stadiona maketu
Foto: Andrejs Skangals

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam. Šobrīd notiek intensīva gatavošanās gaidāmajiem svētkiem, notiek Daugavas stadiona un Mežaparka estrādes pārbūve.

Programma paredzēta ļoti krāšņa – Rīgā būs gan maksas, gan bezmaksas pasākumi, un esam pārliecināti, ka ikvienam būs iespēja sajust Latvijas valsts simtgadei veltīto Dziesmu un deju svētku īpašo gaisotni, sola svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biļešu cenas plānotas no diviem līdz 65 eiro. Skatītāju vietas Daugavas stadionā pēc rekonstrukcijas palielināsies līdz 10 000, savukārt Mežaparka Lielajā estrādē plānotais vietu skaits pēc rekonstrukcijas pirmās kārtas palielināsies līdz aptuveni 30 000.

Tomēr jau tagad tiek akcentēts, ka visiem interesentiem ir jārēķinās, ka pieprasījums daudzkārt pārsniegs piedāvājumu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl