Komentāri

Latvijā ieradies leģendārā animācijas seriāla Simpsoni scenārists un producents Maikls Reiss.

Ar stāstiem par to, kā veidoti Simpsoni, Ledus laikmets un citas filmas ar viņa dalību, Reiss pirmdien Rīgā tikās ar kvēlākajiem animācijas filmu faniem un nozares profesionāļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet Latvijā viņš ieradies, lai izzinātu sadarbības iespējas ar mūsu kinematogrāfistiem, un bija klāt arī sava jaunā darba Ledus laikmets 5 ieskaņošanā latviešu valodā.

Reiss norāda, ka, veidojot seriālu, komanda nav domājusi globālā mērogā. “Tas vienkārši ir tā – 10 cilvēki sēž telpā un mēģina viens otru sasmīdināt un kaut kā pasaulei tas patīk, bet mēs nekad neesam sapratuši, kāpēc,” stāsta leģendārā seriāla veidotājs.

“Rīgai ir visas iespējas kļūt par pasaules kino galvaspilsētu. Filmu bizness, jo sevišķi animācija, aug. Es ceļoju pa visu pasauli – visur ir pa kādai mazai studijai, un tur var veidot pasaules līmeņa animācijas filmu,” norāda Reiss.

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl