Komentāri
Siltākā diena būs ceturtdiena, tomēr karstums Latvijā neatgriezīsies
FOTO: LETA

Mākoņaina un lietaina iesākās šī nedēļa, tomēr pirmdiena – lietainākā un vēsākā šīs nedēļas diena. Turpmāk atmosfēras spiediens paaugstināsies, un nokrišņi nedēļas gaitā jau būs galvenokārt ar īslaicīgu raksturu, kā arī novēroti tiks tikai atsevišķos rajonos, izņemot nakti uz trešdienu, kad īslaicīgi līs gandrīz visā Latvijā.

Ja pirmdien maksimālā gaisa temperatūra bija vien +13/+18 grādu robežās, tad turpmākajās dienās gaiss būs par 5-6 grādiem siltāks,

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas dienvidu rajonos iesilstot līdz +23/+24 grādiem. Siltākā diena šonedēļ būs ceturtdiena. Tomēr ļoti siltu vai pat karstu gaisa masu ieplūšana mūsu reģionā šonedēļ nav gaidāma, tās vēl aizvien atradīsies dienvidos, dienvidaustrumos no Latvijas teritorijas, un, lai arī pie mums pūtīs tikai lēni līdz mēreni rietumu puses vēji, tomēr tie šīm gaisa masām neļaus virzīties uz ziemeļiem.

Pašreizējā informācija liecina, ka būtiskas izmaiņas laikapstākļu raksturā nav gaidāmas arī jūlija pēdējā nedēļā, līdz ar to var teikt, ka 2015. gada jūlijs Latvijā būs atnesis tikai 3 vasarīgi karstas dienas.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl