Siltajās brīvdienās noslīkuši 2 cilvēki! Šogad kopumā – jau 32

Komentāri

Līdz ar siltā laika iestāšanos glābšanas dienestam pieaug izsaukumu skaits uz peldvietām, kur jāglābj slīkstoši cilvēki. Pagājušajās brīvdienās divu cilvēku dzīvību diemžēl neizdevās glābt.

Sestdien glābēji saņēma izsaukumu uz Liepājas pusi, kur jūrā pusotru kilometru no krasta slīkstot vīrietis. Pēc izvilkšanas no ūdens mediķi konstatēja 60 gadus vecā kunga nāvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētdien Smiltenes pusē divi vīrieši sarunājuši pārpeldēt Klievezeru. Vienam tas izdevās, bet otrs noslīka. Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā akcentē, – pavasarī peldēties ir bīstami. Gaiss ir sasilis, taču ūdens joprojām auksts.

Šogad Latvijā jau noslīkuši 32 cilvēki. Daudzi no viņiem bijuši neuzmanīgi zemledus makšķernieki. Glābēji ir pārliecināti, ka vasarā izsaukumu uz ūdenstilpnēm būs daudz vairāk. Latvijā ik gadu noslīkst ļoti liels skaits cilvēku. Pagājušajā gadā uz ūdens gāja bojā 109 cilvēki. Galvenie iemesli ir pārgalvība un alkohola reibums.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl