Komentāri
Siltā ziema Latvijas ceļus no sabrukšanas nav pasargājusi
FOTO: LETA

Siltā ziema ceļus un ielas no sabrukšanas nav pasargājusi. Biežo temperatūras svārstību dēļ, tāpat kā citus gadus, veidojās bedres un bedrītes, kurās tiek likti pagaidu ielāpi. Nopietnāki ceļu remonti tiks sākti aprīlī.

Iestājoties pavasarim, ceļus dienesti sākuši gatavoties bedru remonta sezonai. Vērtējot aizvadīto ziemu, kas bija īsāka un siltāka nekā citus gadus, ceļu uzturētājiem būtiski ietaupījumi nav radušies. Bedres veidojušās tāpat kā citus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīga situācija ir arī galvaspilsētā. Pēc ziemas daudzu ielu stāvoklis ir slikts, nopietnāki remonti būs iespējami, kad nostabilizēsies gaisa temperatūra.

Tikmēr, runājot par vasaru, autobraucējiem jārēķinās, ka arī šogad vairākos ceļu posmos gaidāmi pamatīgi remonti, gan uz valsts nozīmes ceļiem, gan galvaspilsētā.

Jāpiebilst, ka Latvijas ceļu remontiem šogad kopumā atvēlēti aptuveni 350 miljoni eiro, pa kuriem tiks remontēti kopumā 1000 kilometri ceļu. Savukārt galvaspilsēta ielu remontiem uz seguma nomaiņai atvēlējusi 15 miljonus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl