Komentāri
Siguldā un tās apkaimē arī pēc “zelta rudens” kulminācijas ir ko redzēt
Mārtiņš Zilgalvis / f64

Kaut arī zelta rudens kulminācija ir pagājusi, Sigulda arī novembrī ir pateicīgs galamērķis, kur doties, lai baudītu krāšņus dabas skatus.

Gaujas senieleja, dabas takas un pasaku grāmatu cienīgi skati – Sigulda jau izsenis ir kļuvusi par populāru galamērķi, kur doties, it īpaši rudenī. Kā zināms, pavisam nesen atklāts arī atjaunotais vēsturiskais tilts pār Gauju, kas ir vēl viens labs iemesls, lai dotos ciemos uz šo Vidzemes pilsētu un tās apkārtni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“f64” fotogrāfs Mārtiņš Zilgalvis iemūžinājis Siguldas apkaimi, Mežamuižas avotus, Allažmuižas parku un dzirnavas visā krāšņumā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl